w

Doda również ubolewa nad rosnącą inflacją. Wysokość jej czynszu dla wielu jest absurdalna!

Fot. YouTube / Screenshot

Inflacja w Polsce rozszalała się na dobre. Okazuje się, że dotyka ona nawet zamożne osoby. Między innymi Doda pożaliła się na obecne ceny.

Doda na brak finansów, w ostatnich miesiącach z pewnością nie może narzekać. Prawda jest taka, że od wielu lat pod względem materialnym wiedzie się jej bardzo dobrze, ale z pewnością mocno odczuła zastrzyk gotówki, jaki zapewnił jej nowy singiel pt.”Fake Love”.

Nie zmienia to jednak faktu, że wokalistka niechętnie wydaje pieniądze, a przynajmniej tak oficjalnie twierdzi. Wszechobecna drożyzna każdemu daje się we znaki, a inflacja w naszym kraju osiąga kolejne rekordy.

Warto podkreślić, że inflacja w styczniu wzrosła do 9,2 proc. w skali roku z 8,6 proc. w grudniu. Tak wynika ze wstępnych wyliczeń GUS. To najwyższy wzrost cen w Polsce od blisko 22 lat! Co na to Doda?

„Boli mnie to, dlaczego ma mnie nie boleć? Nie lubię wydawać pieniędzy, strasznie jest drogo. Mieszkania podrożały. Czynsz? Ja płacę 2,5 tysiąca za sam czynsz i jeszcze ochroniarz będzie naklejał mi karne k***sy, że źle zaparkowałam na własnym osiedlu?! Człowieku, ty żyjesz z mojego czynszu! Trochę szacunku do mojej szyby” – powiedziała dla portalu Plotek.

Przy okazji Królowa zdradziła, na co lubi wydawać pieniądze.

„Mój dziadek mówi, że jak trzeba, to i na jedną zapałkę wydaj milion złotych, ale jak nie trzeba, to i gorsza pożałuj. Najważniejszy, mimo wszystko, jest zdrowy rozsądek, bo życie jest piękne i warto na nie wydawać – na podróże, prezenty dla kogoś, na coś, co daje ci szczęście. Jeśli masz nos jak, k***a, hamulec od karuzeli, to zoperuj go sobie. Będziesz czuć się dobrze i podkręcisz swoją samoocenę, dając sobie inwestycję na lata.. Chcesz zrobić super studia? Zrób to! Chcesz wyjechać na Bali? Też! Ale wydawanie pieniędzy na torebki, duperele, które mają podnieść twój status społeczny, to jest bez sensu”

Zgadzacie się z Dodą?

Źródło: Plotek

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Małgorzata Rozenek znów będzie chodzić do szkoły?! Kusi ją nowy kierunek

Żona Krzysztofa Rutkowskiego opowiada, jak działa na męża: „…rośnie w ekspresowym tempie.”