w

Doda zachwyciła figurą w odważnej sukience. Uwagę fanów skradli „mistrzowie drugiego planu”

fot. Instagram

Doda kolejny raz zachwyciła fanów i podzieliła się na Instagramie zdjęciami, na których pozuje w odważnej kreacji. Internauci szybko zauważyli, że oprócz piosenkarki na zdjęciach pojawili się też nieplanowani goście. „Najlepsi i tak mistrzowie drugiego planu” – komentują.

Dorota Rabczewska od lat cieszy się pozycją jednej z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Piosenkarka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami różnymi momentami ze swojego życia. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 1,4 mln osób.

Doda na swoim profilu niedawno podzieliła się kilkoma zdjęciami, do których zapozowała w odsłaniającej ciało intensywnie pomarańczowej kreacji. Mocno wycięty zestaw i szpilki doskonale podkreśliły figurę gwiazdy.

„Orange is a New black Bitch” – napisała celebrytka.

„Mistrzowie drugiego planu”

Pod zdjęciem natychmiastowo odezwała się rzesza fanów piosenkarki:

„Boskaaa” ; „Jaka figura” ; „Kobieta rakieta!” ; „To ciało to maszyyyyyna” – czytamy.

Internauci zwrócili także uwagę na dwóch mężczyzn, których widać na opublikowanych przez Dodę zdjęciach.

Najlepsi i tak mistrzowie drugiego planu, są w szoku

Ci panowie z tyłu

Panowie w szoku, ale co się dziwić

fot. Instagram

Jak Doda dba o sylwetkę?

Piosenkarka przekazała ostatnio w jednym z postów na Instagramie, że za jej formą stoi przede wszystkim wpojona od dziecka zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna.

– „Odpowiednią żywnością wyleczyłam się z wielu swoich kłopotów zdrowotnych, mimo że wciskano mi farmaceutyki jako jedyne wyjście. Dobre nawyki żywieniowe potrafią zdziałać cuda. Moje ojciec wpoił mi je od dziecka, a potem jako dorosła osoba pielęgnowałam je i z każdym rokiem doceniałam ten dar. Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki, ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu! Ruch dwa razy w tygodniu, dyscyplina, higieniczny tryb i DIETA, która jest moim stylem życia dała mi ten efekt” – napisała.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Ksiądz Michał Woźnicki - fot. screenshot YouTube @W obronie Mszy Św. P-ń Wroniecka 9. Msza Trydencka

Ksiądz, który pouczał pielgrzymów o pierwszeństwie do WC, zostanie eksmitowany ze swojej celi! Wcześniej groził komornikowi i jego rodzinie

Panowie przetestowali stymulator bólu menstruacyjnego - fot. screenshot TikTok @getsomedays

Odważni panowie przetestowali symulator bólu menstruacyjnego. Płakali i zwijali się w kłębek. „Jak wy to wytrzymujecie?!” [WIDEO]