w

Zaskakujące wyznanie Dody: „Widzicie nieszczęśliwą, zagubioną , wystraszoną i samotną osobę”

Fot. dodaqueen / Instagram

Dorota Rabczewska, czyli popularna Doda zdecydowała się na odważne wyznanie na swoim Instagramie. Dla wielu fanów z pewnością będzie ono zaskoczeniem.

Przeglądając Instagrama nie trudno trafić na piękne zdjęcia robione w najbardziej malowniczych zakątkach świata. Do tego fantastyczne figury, szerokie uśmiechy i motywujące opisy, które pokazują, jak życie tych osób jest wspaniałe.

Brutalna rzeczywistość kryjąca się jednak po drugiej stronie obiektywu często wygląda zupełnie inaczej. Przyznała to również Doda przy okazji opublikowania zdjęcia, które również na jej profilu mogliśmy oglądać w ubiegłym roku.

Fotografię wykonano w Meksyku, a wokalistka przyznała, że w dzień, w którym wykonano to zdjęcie, był jednym z najgorszych w jej życiu! Jak to możliwe? Królowa wyjaśnia:

Na facebooku wyskoczyło mi przypomnienie,ze dokładnie rok temu zrobiłam to zdjęcie w Meksyku… spójrzcie na mnie . Widzicie nieszczęśliwą, zagubioną , wystraszoną i samotną osobę. TO BYŁ jeden z najgorszych dni w życiu. Przyrzekam.byłam totalnie sama. Nigdy nie czułam się tak samotna.Pozory/Instagram /życie myli …. 

Od tego czasu jednak wiele się u niej zmieniło. W międzyczasie odniosła kolejny sukces w karierze dzięki jej nowej piosence oraz zmianie podejścia do życia. W dalszej części wpisu zdradza, że musiała nad sobą pracować, aby znaleźć wewnętrzny spokój i skończyć z ucieczkami z kraju do egzotycznych krajów.

DZIŚ ,wstałam rano i kiedy przypomniał mi sie tamten dzień aż ścisnęło mnie w żołądku ale potem poczułam ogromną wdzięczność za to że zaledwie rok później czuję się spokojna,szczęśliwa i co najważniejsze nie czuję że muszę uciekać z wlasnego domu ,Polski jak najdalej tak jak to zawsze robiłam przez ostatnie lata ,by nie myśleć o swoich problemach by odbudować resztkę energię .dziś po pracy nad sobą ,najlepiej mi jest u siebie.w końcu NIE MUSZĘ ZNIKAĆ na końcu świata by poczuć ukojenie. Przez zaledwie ROK zmieniło się tak wiele na lepsze w mojej głowie.Energii nie daje mi ucieczka od problemów ale umiejetność spokojnego zmierzania się z nimi. nie istnieją błędy są tylko lekcje. postrzegam trudność jako okazję do osobistego rozwoju i duchowego postępu.Żyje teraźniejszością i doceniam każdą chwile.

Na końcu zwróciła się do swoich fanów, aby dodać im nieco pozytywnej energii, którą obecnie wręcz emanuje. Napisała:

Życie jest zaskakujące i PIĘKNE💫🧜🏼‍♀️. I nie dzięki meksykańskiej plaży ( choć też😜) NIGDY NIE WIECIE CO WSPANIAŁEGO NA WAS CZEKA. Nie skreślajcie siebie 💪🏼🤝🙌🏻

Zaskoczeni?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Julia Wieniawa zawarła świetną umowę. Zarobi krocie z butikiem dla milionerów

Kinga Rusin gratuluje Kubackiemu medalu i ciśnie bekę z TVP. Zaorane?