w

Odważni panowie przetestowali symulator bólu menstruacyjnego. Płakali i zwijali się w kłębek. „Jak wy to wytrzymujecie?!” [WIDEO]

Panowie przetestowali stymulator bólu menstruacyjnego - fot. screenshot TikTok @getsomedays
Panowie przetestowali stymulator bólu menstruacyjnego - fot. screenshot TikTok @getsomedays

Na TikToku pojawiło się ostatnio nagranie, na którym możemy zobaczyć reakcję panów na bóle menstruacyjne. Choć panie przeżywają to co miesiąc i większość z nich potrafi normalnie funkcjonować, dla nich były to prawdziwe tortury! Musicie zobaczyć to wideo, by zrozumieć, jak ciężko być kobietą.

Niewielu panów zdaje sobie sprawę z tego, jak uciążliwy potrafi być ból menstruacyjny. Oczywiście nie brakuje pań, które przechodzą to łagodnie, ale jest też liczne grono kobiet, które nie są w stanie normalnie funkcjonować w pierwszych dniach miesiączki.

Wielu mężczyznom trudno jest wyobrazić sobie, że ból może być aż tak duży, dlatego też często bagatelizują marudzenie swoich partnerek. Z tej okazji kanadyjska firma Somedays podczas jednego z wydarzeń przeprowadziła eksperyment przy użyciu stymulatora bólu menstruacyjnego. Kamera nagrała reakcję śmiałków, którzy zdecydowali się wziąć w nim udział.

Mężczyźni przetestowali stymulator bólu menstruacyjnego

Prawda jest taka, że trudno jest cokolwiek zrozumieć, jeśli samemu się tego nie próbowało. Nic więc dziwnego, że panom może wydawać się, że kobiety przesadzają lub mają obniżony próg bólu, skoro aż tak im doskwiera.

Maszyna naśladowała skurcze menstruacyjne, które nie raz potrafią odebrać chęci do życia. Urządzenie można ustawić na poziomie od 1 do 10, a impuls przesyłany jest do mięśni, które mają się napiąć tak, jak podczas miesiączki. Warto jednak zaznaczyć, że poziom czwarty uważany jest za standardowy, natomiast kobiety najczęściej odczuwają ból na poziomie od piątego do dziesiątego.

Reakcje panów były naprawdę różne. Jak mogliśmy usłyszeć na nagraniu, jeden z nich powiedział, że to nie jest zabawne, a gdy ustawiono maszynę na szóstkę, zaczął krzywić się i dyszeć. Niektórzy poddali się dopiero na poziomie ósmym, a ci mniej odporni na ból rezygnowali już przy czwórce. Mało kto chciał sprawdzić, jakie wrażenia gwarantuje najwyższy poziom.

Zdarzyło się kilku mężczyzn, którzy mieli trudności z utrzymaniem się na nogach. Najczęściej jednak dopytywali stojące kobiety: jak wy to wytrzymujecie?!

Zachęcamy do obejrzenia poniższego wideo:

@getsomedays Replying to @har_sn27 the answer we’ve all been waiting for. #periodpain #periodsimulator #periodtiktok #endo #endometriosis #calgarystampede ♬ original sound – @somedays

Nie brakuje również par, które testują urządzenie równocześnie i patrząc na reakcje pań, od razu można dostrzec, że nie robi to na nich większego wrażenia.

@getsomedays Replying to @jessbargen you can literally see the empathy growing 🌱 #periodpain #periodtiktok #periods #endo #periodsimulator #periodtips #calgarystampede ♬ original sound – @somedays

Myślicie, że wszyscy panowie powinni poddać się temu eksperymentowi, by lepiej zrozumieć swoje partnerki?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Doda zachwyciła figurą w odważnej sukience. Uwagę fanów skradli „mistrzowie drugiego planu”

Madonna świętuje 64. urodziny, namiętnie całując się z kobietami. „Buziaki z suczkami” [VIDEO]