w

Film „Miłość, Seks & Pandemia” już w kinach. Wyniki otwarcia nie powalają…

Fot. YouTube / Screenshot

Patryk Vega włożył sporo pracy, aby przyciągnąć widzów do kin na film „Miłość, Seks & Pandemia”. Wyniki otwarcia jednak są dalekie od jego rekordu.

Kino Patryka Vegi jest dosyć specyficzne. Kontrowersyjny reżyser ma mnóstwo przeciwników, a i tak dotychczas każda jego produkcja przyciągała tysiące oglądających, a co za tym idzie, dobrze zarabiała. Nic więc dziwnego, że współpracować chcieli z nim kolejni znani aktorzy, a także gwiazdy show-biznesu.

Do filmu „Miłość, Seks & Pandemia” Vega zaangażował wiele znanych nazwisk. W filmie zobaczymy między innymi Annę Muchę, czy Małgorzatę Rozenek. Obie celebrytki zagrały w łóżkowych scenach, co zapewne miało przyciągnąć przed ekrany ich fanów.

Mogłoby wydawać się, że film przepełniony erotyzmem i tytułem, w którym wpleciono słowo seks, okaże się strzałem w dziesiątkę. Ku zaskoczeniu zapewne samego Vegi, tak się nie stało. Film odnotował najgorsze wyniki otwarcia od lat. Zwrócił na to uwagę youtuber z kanału „Sfilmowani” – Dawid Bajobongo Adamek.

Jednocześnie podkreślił, że nawet znacznie słabszy wynik otwarcia nie oznacza, że to początek końca filmów Patryka Vegi.

Co nie zmienia faktu, że twardy elektorat wciąż chodzi i wyniki nie są takie, żeby zwijać interes.

A Wy wybierzcie się na ten film do kina?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Żona Borysa Szyca otwarcie mówi o ich relacji. „Rozwijamy się, dojrzewamy, zmieniamy zdanie.”

Marcie Manowskiej puściły nerwy. Wszystko przez wiadomość od kuriera