w

Żona Borysa Szyca otwarcie mówi o ich relacji. „Rozwijamy się, dojrzewamy, zmieniamy zdanie.”

Fot. Justyna Szyc-Nagłowska / Instagram

Justyna Nagłowska- Szyc, czyli żona znanego polskiego aktora Borysa Szyca postanowiła opowiedzieć co nieco o jej relacji z mężem.

Borys Szyc należy do mężczyzn, których najczęściej wkłada się do szuflady „po przejściach”. Aktor ma za sobą nieudany związek z Anną Bareją, z którą również doczekał się córki Soni. Ta w tym roku skończy 18 lat.

Od 2019 roku związany jest z Justyną Nagłowską- Szyc. Rok po ślubie urodził im się chłopczyk, którego nazwali Henryk. Para jest ze sobą szczęśliwa i pokazuje, że ludzie z różną trudną przeszłością mogą być razem.

Justyna na swoim Instagramie pozwoliła sobie na szczere wyznanie dotyczące ich związku. Powodem tej otwartości są zbliżające się walentynki.

Z okazji zbliżającego się święta miłości opowiedzieliśmy trochę o tym, jaka jest nasza miłość. Jak o nią dbamy, co dla nas jest ważne.

  • … na jakim etapie relacji jesteśmy dziś. No właśnie dziś… Bo jutro, za miesiąc, za rok będzie inaczej. Nasza miłość zmienia się razem z nami. Rozwijamy się, dojrzewamy, zmieniamy zdanie. Tylko jedno się nie zmienia. Kochamy się od wielu lat, a przede wszystkim jesteśmy przyjaciółmi, którzy chcą dla siebie jak najlepiej, nie rywalizujemy, tylko działamy na cztery ręce. Każde z nas ma inne talenty i inne „moce” razem jesteśmy silni.

Trzymamy kciuki, aby zawsze w ich związku wszystko układało się tak dobrze, jak to jest teraz!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Już wiadomo kiedy kolejna edycja „The Voice”. Szybciej niż sądzicie!

Film „Miłość, Seks & Pandemia” już w kinach. Wyniki otwarcia nie powalają…