w

Już wiadomo kiedy kolejna edycja „The Voice”. Szybciej niż sądzicie!

Fot. YouTube / Screenshot

Każdy fan programu wyłaniającego utalentowanych wokalistów będzie zachwycony. Już dosłownie za kilkanaście dni rozpocznie się kolejna edycja „The Voice”.

Dopiero co odbył się finał „The Voice Senior”, a już za niedługo do Telewizji Polskiej powróci „The Voice Kids”. Dla formalności warto przypomnieć, że ostatnią edycję „Senior” wygrał Krzysztof Prusik, którzy otrzymał 50 tys. zł i specjalną statuetkę, którą wręczył mu Jacek Kurski, prezes TVP.

Natomiast poprzednią edycję „The Voice Kids” zwyciężyła dziewczyna, o której zapewne słyszała już cała Polska. Chodzi oczywiście o Sarę James, która po wygranej ww. programie wystąpiła również w Eurowizji Junior. Tam zdobyła fantastyczne 2 miejsce!

Już wkrótce po raz kolejny będziemy mogli oglądać utalentowaną polską młodzież. Premierę pierwszego odcinka „The Voice Kids” przewidziano na 26 lutego, na 20:00. Warto dodać, że Jury pozostało w niezmienionym składzie.

Przypomnijmy, że trenerami edycji „Kids” pozostają: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Będziecie oglądać ten program?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Joanna Przetakiewicz nie zatrudnia heteroseksualnych mężczyzn: „TYLKO kobiety oraz LGBT”

Żona Borysa Szyca otwarcie mówi o ich relacji. „Rozwijamy się, dojrzewamy, zmieniamy zdanie.”