w

Katarzyna Cichopek uciekła na urlop. Tym razem jest daleko od rajskich plaż!

Fot. Katarzyna Cichopek / Instagram

Kasia Cichopek ponownie wyrwała się na urlop. Aktorka tym razem jednak zrezygnowała z egzotycznych plaż na rzecz przepięknych gór!

Aktorka już od dłuższego czasu jest bardzo aktywna w social mediach, w których regularnie dzieli się swoimi przeżyciami. Nie brakuje tam relacji jej z codziennego dnia pracy, a także z chwil, gdy ma czas dla siebie.

Jak na celebrytkę XXI wieku przystało, Kasia również chętnie podróżuje po egzotycznych zakątkach naszego globu. Niespełna miesiąc temu aktorka wraz z mężem oraz dwójką dzieci wypoczywali na Seszelach.

Już wtedy pod koniec urlopu Kasia na Instagramie podzieliła się z fanami informacją, że w głowie już planuje kolejny wyjazd. I faktycznie nie musieliśmy długo czekać, aby gwiazda „Pytanie na Śniadanie” ponownie opuściła nasz kraj.

Tym razem Państwo Cichopek wybrali się w góry, a konkretniej do Włoch. Dokładny cel wizyty został dokładnie przemyślany, ponieważ miejscowość Sestriere, w której przebywają, jest znana z ośrodka narciarskiego uważanego za jeden z najważniejszych we Włoszech.

W latach 50’tych był to najsłynniejszy ośrodek narciarski w Europie! Natomiast w 2006 roku odbywały się tam Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Nie trudno więc sobie wyobrazić, że jest to idealne miejsce do uprawiania narciarstwa, która Kasia uwielbia.

Ferie zimowe czas start 🎿⛷ Uwielbiam jeździć na nartach! Jeżdżę od dziecka. Moje pierwsze narty były plastikowe, zakładane na zwykle buty i przypinane do nart specjalną sprężyną 😱 Fun nie z tej Ziemi!

– napisała na Instagramie.

Widoki, które możemy podziwiać w drugim planie kadru, robią niesamowite wrażenie. Przyznajemy, że też chętnie byśmy poszusowali!

A Wy lubicie sporty zimowe?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez szymon

Piotr Żyła jednak rozstał się z dziewczyną?! Tak to wygląda

Radek Majdan wybrał Małgosi Rozenek łóżkowego partnera. „To jest okropne przeżycie”