w

Córce Tomasza Lisa grożono morderstwem! „Budzicie wyłącznie bezbrzeżne obrzydzenie.”

Fot. Pola Lis / Instagram

Tomasz Lis poinformował wczoraj, że również jego córka usłyszała poważne groźby w swoim kierunku. Otrzymała telefon, że zostanie zamordowana.

Od dłuższego czasu w naszym kraju dzieją się coraz to dziwniejsze rzeczy. Od dobrych kilku tygodni kolejne znane osoby informują, że otrzymują telefony z pogróżkami. Dotyczy to głównie osób, które są w opozycji lub krytykują partię rządzącą.

Różnego rodzaju wiadomości z groźbami otrzymał, między innymi były szef MSZ, europoseł Radosław Sikorski, a także posłowie Koalicji Obywatelskiej: Dariusz Joński i Paweł Kowal. Grożono również dziennikarzowi Bogusławowi Sonik. Teraz słownie zaatakowano córkę Tomasza Lisa, czyli redaktora naczelnego „Newsweeka”.

26-latka współpracująca z „Przeglądem Sportowym” otrzymała telefon od osoby, która w wulgarny sposób groziła jej śmiercią. Wygląda na to, że to kolejna żałosna zagrywka hakerów. Tomasz Lis poinformował o tym na Twiterze i ostro skomentował sprawę:

Do mojej starszej córki przed chwilą ktoś zadzwonił grożąc, ze wkrótce zostanie zamordowana (całość okraszona bluzgami). Źle się bawicie, łajdacy. Nikogo nie wystraszycie ani nie zastraszycie. Budzicie wyłącznie bezbrzeżne obrzydzenie.

Sytuacja wygląda coraz bardziej nieciekawie. Mamy nadzieję, że prokuratura, w której złożono zawiadomienie w tej kwestii, w końcu rozwiąże sprawę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez szymon

Radek Majdan wybrał Małgosi Rozenek łóżkowego partnera. „To jest okropne przeżycie”

Maciej Orłoś zdradza powód odejścia z TVP. Dziennikarz komentuje ataki na WOŚP!