w

Małgorzata Rozenek ujawniła, kim chce zostać jej najstarszy syn. Zaplanował swoją przyszłość od A do Z

fot. Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem i dziećmi / Instagram

Małgorzata Rozenek jest bardzo dumna z najstarszego syna. Stanisław już od najmłodszych lat jest ukierunkowany na sukces. Gwiazda zdradziła, na jaką uczelnię się wybiera oraz czym chce się zająć w dorosłym życiu.

Małgorzata Rozenek mając 19 lat, została absolwentką szkoły baletowej, jednak w przeciwieństwie do brata, Mishy Kostrzewskiego nie zdecydowała się zająć nim zawodowo. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i wszystko wskazywało na to, że zajmie się tą profesją. Jeszcze w czasie studiów poślubiła prawnika, Łukasza Bukaczewskiego, jednak ich relacja nie trwała zbyt długo. W 2003 wyszła za mąż za aktora Jacka Rozenka, dzięki któremu zaczęła regularnie pojawiać się na salonach.

Mimo że mogła polegać na popularności byłego już męża, na swój sukces zapracowała sama. W 2012 roku podjęła współpracę TVN, zostając prowadzącą program Perfekcyjna pani domu. Format przyciągnął przed ekrany telewizorów wielu widzów, którzy z zainteresowaniem słuchali rad Małgorzaty. W ten sposób zaskarbiła sobie ich sympatię, która przełożyła się na popularność, a tę udało jej się przenieść także do sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie ponad 1,4 mln internautów, dzięki czemu znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych twórców internetowych w Polsce.

Małgorzata Rozenek zdradziła, czym jej najstarszy syn zajmie się w przyszłości

Rozenek jest nie tylko kobietą sukcesu, ale i mamą. Wspólnie z pierwszym mężem doczekała się dwóch synów – Stanisława i Tadeusza. Owocem jej związku z Radosławem Majdanem jest Henio, który nie dawno świętował roczek. Doskonale odnajduje się w tej roli i nie ukrywa, że marzy o czwartym dziecku, a dokładniej o córeczce.

Gwiazda TVN nigdy nie ukrywała, że chłopcy napawają ją dumą, a już szczególnie najstarszy z nich. Staś już od najmłodszych lat interesuje się modą i to z nią wiąże poważne plany na przyszłość. W rozmowie z Super Expressem przyznała, że 16-latek wkrótce odbędzie staż w prestiżowej firmie, w której będzie mógł rozwijać swój talent. Uczęszcza także na zajęcia dodatkowe, na których od podstaw uczy się fachu.

Staś od wczesnego dzieciństwa wie, w którą stronę chce stawiać kroki. On bardzo poważnie myśli o projektowaniu i świadomie robi wiele w tym kierunku. Za chwilę zaczyna staż w jednej z największych firm w Polsce zajmującej się kolekcjami. Latem odbędzie praktyki w miejscu, które pozwoli mu się rozwinąć. To jest coś, z czym on się urodził. Chodzi na zajęcia z szycia, projektowania, konstrukcji ubioru. Ma maszynę do szycia, którą dostał w wieku 11 lat na święta Bożego Narodzenia

Nastolatek mierzy wysoko i choć zostało mu jeszcze trochę czasu do matury, zdecydował już, na jakiej uczelni chce studiować. Nie wybierał spośród krajowych placówek. Wie także, że zamieszka ze swoim najlepszym przyjacielem, którym jest syn Mishy Kostrzewskiego.

On przygotowuje teczkę do jednej z prestiżowych uczelni, zastanawia się tylko nad wyborem kierunku. Przygotowuje sobie prace z kilkuletnim wyprzedzeniem. My już wiemy, że on będzie studiował w Lyonie i będzie wynajmował mieszkanie ze swoim najlepszym przyjacielem, którym jest syn mojego brata.

Stanisław już w ubiegłym roku pochwalił się w sieci spodniami, które sam zaprojektował i uszył. Od razu widać, że śledzi trendy, ponieważ postawił na modny w ostatnich sezonach krój.

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za jego sukces.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Naga Wiktoria Gąsiewska zawstydziła kolegę z planu

Małgorzata Rozenek udzielała wywiadu, a w tle widniały nagie pośladki mężczyzny!