w

Naga Wiktoria Gąsiewska zawstydziła kolegę z planu

Fot. Wiktoria Gąsiewska / Instagram

23-letnia Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła swojego starszego kolegę z planu, gdy rozebrała się do naga w jednej ze scen w filmie. Przyznał, że jak ją zobaczył, to się zawstydził.

Wiktoria Gąsiewska to utalentowana aktorka młodego pokolenia. Mimo wieku 23 lat mogliśmy zobaczyć ją już w kilku niezłych filmach. Grała również w serialu „Rodzinka.pl„, gdzie zyskała pokaźną rzeszę fanów.

Tym razem Wiki zobaczymy w jednej z głównych ról w filmie „Krime Story. Love Story”. Jest to komedia romantyczna, w której jej bohaterka (Kamila) zakochuje się w trudnym starszym mężczyźnie, który ma za sobą burzliwą przeszłość.

Parę mimo sporej różnicy wieku połączy głębokie uczucie. W jednej ze scen Wiktoria musiała zagrać nago, o czym nie wiedział jej filmowy partner Krime, czyli Cezary Łukaszewicz. Odtwórca głównej roli wspomina to następująco.

 – W tym filmie nie ma scen stricte seksualnych, ale rzeczywiście pojawia się nagość. To zawsze jest trudne. Przed kamerą są dwie osoby, ale wokół jest mnóstwo innych ludzi. Wszyscy podeszli do tego z dużą uwagą, pokorą i serdecznością. Pamiętam, że w którymś momencie reżyser ustalił z Wiktorią, że ona rozbierze się w jednym z ujęć. Mnie o tym nie poinformowano, więc gdy zaczęliśmy kręcić tę scenę, odwróciłem się i zawstydziłem, co widać w filmie. I to bardzo współgrało z tym, co czuł wtedy Krime. Dla niego ważna była sama obecność jego ukochanej, nie myślał wówczas o cielesności. Czuł, że ta dziewczyna jest trochę jak anioł, który spadł mu z nieba w trudnym dla niego momencie. Widząc ją nagą, bardziej chciał ją przytulić, niż wchodzić w jakiś silny erotyzm – opowiada.

Przypomnijmy, że tę produkcję odpowiada Global Studio, czyli ta sama ekipa, która nakręciła film „Proceder” o Tomaszu Chadzie. Zapowiada nam się zatem kolejne ciekawe kino polskiej produkcji.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

To już oficjalne! Powstaje film o Annie Przybylskiej. Rodzina wrzuciła do sieci pierwszy zwiastun. Internauci: „Nie mogę się doczekać”

Małgorzata Rozenek ujawniła, kim chce zostać jej najstarszy syn. Zaplanował swoją przyszłość od A do Z