w

Klaudia El Dursi wyprawiła synowi iście bajkowe przyjęcie z okazji komunii. Była ścianka do zdjęć, dziesiątki balonów i pokaźny tort (WIDEO)

Kaudia El Dursi - fot. Instagram @klaudia_el_dursi, TikTok @lavinciwedding
Kaudia El Dursi - fot. Instagram @klaudia_el_dursi, TikTok @lavinciwedding

Klaudia El Dursi już od kilku tygodni relacjonowała w mediach społecznościowych przygotowania do komunii świętej młodszego syna. Od razu podkreśliła, że zamierza zorganizować huczne przyjęcie i tak też się stało. Nie oszczędzała na dekoracjach.

Klaudia El Dursi debiutowała na szklanym ekranie przy okazji castingu do programu Top Model. Gdy tylko postawiła stopę na wybiegu, od razu skradła całe show. Choć finalnie nie udało jej się wygrać, telewizja o niej nie zapomniała. Niedługo po tym otrzymała propozycję poprowadzenia programu Hotel Paradise, który wyniósł ją na wyżyny popularności.

Celebrytka dorobiła się pokaźnego grona fanów, którzy byli ciekawi, jak wygląda jej codzienność. Właśnie dzięki temu dorobiła się na Instagramie ponad 942 tys. obserwatorów. To właśnie przed nimi odsłania kulisy życia prywatnego, w którym sporo się dzieje. Od kilku tygodni rozprawiała o tym, że przygotowuje się do komunii świętej najmłodszego syna. Z uwagi na to, że sama jest bardzo zapracowana, postanowiła skorzystać z pomocy specjalistów. Nawet mimo wsparcia ilość decyzji, które musiała podjąć w krótkim czasie, przyprawiała ją o zawrót głowy.

Powiem wam, że z tą komunią Jasia to nie są proste rzeczy… Wracam właśnie ze spotkania z organizatorką i dekoratorką i głowa mi pęka od podejmowania decyzji. Z jednej strony chęć zadowolenia wszystkich gości i zadbanie o ciekawą oprawę jest wielka, a z drugiej strony, gdzie jest granica, żeby nie przesadzić

– relacjonowała.

W końcu nadszedł wielki dzień, którym postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych.

Klaudia El Dursi wyprawiła synowi huczne przyjęcie z okazji komunii świętej

Fani El Dursi byli ciekawi, czy faktycznie nie przekroczyła granicy dobrego smaku i nie przesadziła z dekoracjami i atrakcjami dla zaproszonych gości. Jedna z wedding planerek, która sprawowała pieczę nad przyjęcie, postanowiła pochwalić się efektami na TikToku. Zdradziła, że celebrytka wymarzyła sobie pastelowe dekoracje i poprosiła o wydzielenie miejsca, w którym goście mogliby robić sobie zdjęcia.

W ubiegłą niedzielę miałam zaszczyt zorganizować komunię dla uroczej Klaudii El Dursi i jej synka Jasia. Cała aranżacja była dokładnie taka, jak sobie wymarzyła Klaudia – dominowały pastelowe barwy z przewagą beżu i karmelu. Atmosfera była niezwykle balonowa, a jedną z atrakcji była imponująca ścianka do zdjęć

– powiedziała na wideo.

Trzeba przyznać, że impreza była w iście bajkowym stylu. Na sali pojawiły się dziesiątki, jeśli nie setki balonów w odcieniach bieli i beżu. Nie mogło zabraknąć również tortu, który znacząco odbiegał wyglądem od standardowych wypieków. Tuż obok niego znalazł się również słodki stół, na którym królowały makaroniki i monoporcje w kształcie serc.

Podoba wam się taki wystrój sali?

@lavinciwedding W ubiegłą niedzielę miałam zaszczyt zorganizować komunię dla uroczej Klaudii El Dursi i jej synka Jasia w Herbarium Hotel & SPA. Cała aranżacja była dokładnie taka, jak sobie wymarzyła Klaudia – dominowały pastelowe barwy z przewagą beżu i karmelu. Atmosfera była niezwykle balonowa, a jedną z atrakcji była imponująca ścianka do zdjęć, na tle której również zrobiłam sobie piękne zdjęcie. #slodkistol #komunia #eldursi #balony #herbarium #przyjeciekomunijne ♬ dźwięk oryginalny – La Vinci Wedding Planner

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Poparzenia słoneczne - fot. CANVA

Oparzyłeś się na słońcu? Oto 5 genialnych domowych sposobów, które natychmiast złagodzą ból!

Sarah Sabbath - fot. Instagram @sarahsabbath

Tatuaże pokrywają 85 procent ciała 30-latki. Sarah słyszy to od własnej matki. „Czuję, że jestem teraz bardziej sobą”