w

Maciej Orłoś już ma nową wybrankę? Jest od niego 23 lata młodsza!

fot. Maciej Orłoś / Instagram

Jak donosi jeden z portali, Maciej Orłoś już znalazł nową miłość. Dziennikarz zakochał się w znacznie młodszej prezenterce?

To było jedno z najgłośniejszych i najbardziej niespodziewanych rozstań w ostatnim czasie. Większość fanów była zaskoczona, że Maciej Orłoś wyprowadził się z domu i jednocześnie rozstał z Joanną Twardowską.

Para był razem przez ponad 22 lata! Co więcej, Maciej z Joanną mają dwójkę dzieci już w nastoletnim wieku. Ich syn Kuba ma 22 lata, natomiast córka Melania 19 lat. Jak donosił informator Super Expressu, małżeństwo wspólnie podjęło decyzję o rozstaniu.

Wygląda na to, że Maciej Orłoś szybko znalazł w swym sercu miejsce na nową miłość. Tygodnik „Rewia” poinformował, że prezenter spotyka się z młodszą o 23 lata Pauliną Koziejowską! Według doniesień tygodnika para zdążyła już nawet ze sobą zamieszkać na warszawskim Gocławiu.

Wieści o tym, że były prezenter TVP wyprowadził się z domu, krążyły już od jakiegoś czasu. Mówiono, że mieszka na warszawskim Gocławiu z młodszą o 23 lata dziennikarką. Nikt jednak nie wiedział, o kogo chodzi. Chodzą słuchy, że nową wybranką prezentera jest Paulina Koziejowska (38 l.), która trzy lata temu była związana z aktorem Jackiem Borkowskim – czytamy w „Rewia”.

Z kolei portal party.pl skontaktował się już z prezenterką, aby zapytać, czy faktycznie jest w związku z Maciejem Orłosiem. Ta jednak odpowiedziała, że nie chce komentować swojego życia prywatnego.

Źródło: Rewia

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Magdalena Stępień UDERZA w zachowanie Jakuba Rzeźniczaka i otwiera się na temat rozstania: „Do dziś nie pozbierałam się po tym, jak zostałam potraktowana”

Poirytowany Krzysztof Stanowski apeluje: „Jakub Rzeźniczak nie chce żadnych waszych pieniędzy” i dorzuca „to nie oglądaj k*rwa”