w

Maciej Orłoś zakończył związek z żoną! Szokujące doniesienia!

Maciej Orłoś - fot. Instagram @maciejorlos
Maciej Orłoś - fot. Instagram @maciejorlos

Popularny dziennikarz Maciej Orłoś wyprowadził się z mieszkania i planuje rozwód. Portal Super Express donosi, że jego związek definitywnie został zakończony.

Maciej Orłoś dał się poznać wielu widzom dzięki pracy w Telewizji Polskiej. Pracę w tej stacji rozpoczął w 1991 roku, a zakończył w 2016 roku. Od tej pory szuka swojego miejsca na ziemi i podejmuje kolejne wyzwania w różnych rozgłośniach radiowych.

Obecny pracownik internetowego Radia Nowy Świat rozstał się z żoną po ponad dwudziestu latach małżeństwa. Dziś rano poinformował o tym Super Express, dla którego prezenter potwierdził już te doniesienia.

Maciej Orłoś z Joanną Twardowską doczekali się dwójki dzieci. Mają 22-letniego syna Kubę oraz 19-letnią córkę Melanię. Prezenter krótko skomentował sprawę dla portalu „SE”: – „Tak, to prawda, ale nie chcę o tym rozmawiać. To moje życie prywatne, o którym nigdy nie lubiłem opowiadać.”

Wspomniany portal donosi również, iż dotarł do informacji, że decyzja ta została podjęta wspólnie przez oboje partnerów. Anonimowy rozmówca „SE” powiedział: – „To była ciężka, ale wspólna decyzja. Maciej już kilka miesięcy temu wyprowadził się z ich mieszkania.”

Joanna Twardowska nie chciała komentować sprawy.

Źródło: Super Express

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

Napisane przez szymon

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska planują DZIECKO: „Bardzo chciałabym urodzić jej dziecko”

Córka Anny Lewandowskiej nie ma lekko. Grafik napięty nie mniej od rodziców