w

SuperSuper DramatDramat

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska planują DZIECKO: „Bardzo chciałabym urodzić jej dziecko”

fot. Instagram screenshot

W najnowszym wywiadzie Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska podzieliły się swoimi planami na przyszłość. Poruszyły między innymi kwestię ślubu i ewentualnego dziecka, którego posiadanie jest w ich przypadku utrudnione.

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska popularność zyskały dzięki udziałowi w castingu do 9. edycji „Top Model”. Pojawiły się jako para narzeczonych, ale szansę na występ w programie dostała tylko Agnieszka. Skrzeczkowskiej nie udało się wygrać i musiała opuścić show, ale związek dwóch kobiet spowodował zainteresowanie publiczności.

Agnieszka i Karolina prowadzą profile na Instagramie, na którym obie cieszą się popularnością. Dwa miesiące temu zakochane wydały książkę zatytułowaną „LESBY” , w której opowiadają historię swojego związku, który często jest krytykowany przez przeciwników homoseksualizmu.

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska planują potomstwo

Para udzieliła wywiadu dla „Co Za Tydzień”, w którym wypowiedziały się na temat przekładanego przez pandemię ślubu i urodzenia dziecka. Agnieszka wyznała, że ślub chcą zawrzeć w Las Vegas, bo „lubią spontaniczność”.

– „Pandemia nam pokrzyżowała plany. Ślub jest głównie dla nas. Nikt nas nie pogania. Nie mamy dziecka w drodze. Nie musimy tego robić tu i teraz. A chcemy, żeby był wyjątkowy. Na razie nasze plany stanęły na Las Vegas i musimy to zrobić jak najszybciej, bo moja narzeczona się bardzo niecierpliwi” – oznajmiła.

Karolina dodała, że w kwestii ślubu są niezwykle zgodne:

– „Chociaż trudno w to uwierzyć, ale w takich sytuacjach, jak ślub, dziecko, remont mieszkania, to mamy podobne poglądy. Lubimy spontaniczne sytuacje. Jesteśmy zgodne co do Las Vegas – stwierdziła Karolina.

Następnie zakochane wypowiedziały się na temat posiadania dziecka, które jest bardzo utrudnione w ich sytuacji,

– „Ten proces jest u nas utrudniony. Para hetero w przypływie tych emocji może sobie zrobić dziecko w tej samej chwili, w której o nim pomyśli. U nas nie może się to wydarzyć w ciągu jednego dnia– mówiła Agnieszka.

Agnieszka i Karolina wyznały, że podjęły już decyzje co do ról, które przyjęłyby w procesie starania się o potomstwo. Karolina chce urodzić dziecko, a Agnieszka pragnie przeznaczyć swoją komórkę do zapłodnienia.

– „Czasem jest tak, że włącza nam się instynkt macierzyński i bardzo już chciałybyśmy być mamami. U nas pewnie wyglądałoby to tak, że Agnieszka oddałaby swoją komórkę, a ja byłabym w ciąży. Dziecko nie musi mieć moich genów. Nie jest to dla mnie ważne. Aga chciałaby mieć córkę ze swoimi genami, a ja bardzo chciałabym urodzić jej dziecko. Będę nosić je pod sercem i byłoby to piękne” – podzieliły się.

Co uważacie na temat posiadania dzieci przez związki jednopłciowe?

Źródła: cozatydzien.tvn.pl ; Instagram – way.of.blonde & maschines

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Krzysztof Skiba zdobył się na głębokie refleksje. Nie chce księdza na swoim pogrzebie. „Brak tych strasznych pieśni żałobnych… „

Maciej Orłoś zakończył związek z żoną! Szokujące doniesienia!