w

SuperSuper DramatDramat

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska planują DZIECKO: „Bardzo chciałabym urodzić jej dziecko”

fot. Instagram screenshot

W najnowszym wywiadzie Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska podzieliły się swoimi planami na przyszłość. Poruszyły między innymi kwestię ślubu i ewentualnego dziecka, którego posiadanie jest w ich przypadku utrudnione.

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska popularność zyskały dzięki udziałowi w castingu do 9. edycji „Top Model”. Pojawiły się jako para narzeczonych, ale szansę na występ w programie dostała tylko Agnieszka. Skrzeczkowskiej nie udało się wygrać i musiała opuścić show, ale związek dwóch kobiet spowodował zainteresowanie publiczności.

Agnieszka i Karolina prowadzą profile na Instagramie, na którym obie cieszą się popularnością. Dwa miesiące temu zakochane wydały książkę zatytułowaną „LESBY” , w której opowiadają historię swojego związku, który często jest krytykowany przez przeciwników homoseksualizmu.

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska planują potomstwo

Para udzieliła wywiadu dla „Co Za Tydzień”, w którym wypowiedziały się na temat przekładanego przez pandemię ślubu i urodzenia dziecka. Agnieszka wyznała, że ślub chcą zawrzeć w Las Vegas, bo „lubią spontaniczność”.

– „Pandemia nam pokrzyżowała plany. Ślub jest głównie dla nas. Nikt nas nie pogania. Nie mamy dziecka w drodze. Nie musimy tego robić tu i teraz. A chcemy, żeby był wyjątkowy. Na razie nasze plany stanęły na Las Vegas i musimy to zrobić jak najszybciej, bo moja narzeczona się bardzo niecierpliwi” – oznajmiła.

Karolina dodała, że w kwestii ślubu są niezwykle zgodne:

– „Chociaż trudno w to uwierzyć, ale w takich sytuacjach, jak ślub, dziecko, remont mieszkania, to mamy podobne poglądy. Lubimy spontaniczne sytuacje. Jesteśmy zgodne co do Las Vegas – stwierdziła Karolina.

Następnie zakochane wypowiedziały się na temat posiadania dziecka, które jest bardzo utrudnione w ich sytuacji,

– „Ten proces jest u nas utrudniony. Para hetero w przypływie tych emocji może sobie zrobić dziecko w tej samej chwili, w której o nim pomyśli. U nas nie może się to wydarzyć w ciągu jednego dnia– mówiła Agnieszka.

Agnieszka i Karolina wyznały, że podjęły już decyzje co do ról, które przyjęłyby w procesie starania się o potomstwo. Karolina chce urodzić dziecko, a Agnieszka pragnie przeznaczyć swoją komórkę do zapłodnienia.

– „Czasem jest tak, że włącza nam się instynkt macierzyński i bardzo już chciałybyśmy być mamami. U nas pewnie wyglądałoby to tak, że Agnieszka oddałaby swoją komórkę, a ja byłabym w ciąży. Dziecko nie musi mieć moich genów. Nie jest to dla mnie ważne. Aga chciałaby mieć córkę ze swoimi genami, a ja bardzo chciałabym urodzić jej dziecko. Będę nosić je pod sercem i byłoby to piękne” – podzieliły się.

Co uważacie na temat posiadania dzieci przez związki jednopłciowe?

Źródła: cozatydzien.tvn.pl ; Instagram – way.of.blonde & maschines

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Krzysztof Skiba zdobył się na głębokie refleksje. Nie chce księdza na swoim pogrzebie. „Brak tych strasznych pieśni żałobnych… „

Maciej Orłoś - fot. Instagram @maciejorlos

Maciej Orłoś zakończył związek z żoną! Szokujące doniesienia!