w

Paulina Koziejowska szczerze o związku. Co mówi o Macieju Orłosiu? „Nie daje wyprowadzić z równowagi”

Paulina Koziejowska, Maciej Orłoś - fot. Instagram @paulina_koziejowska
Paulina Koziejowska, Maciej Orłoś - fot. Instagram @paulina_koziejowska

Maciej Orłoś od pewnego czasu tworzy szczęśliwy związek z dziennikarką Pauliną Koziejowską. Para poznała się na jednej z show-biznesowych imprez. Partnerka prezentera postanowiła opowiedzieć, jak wygląda naprawdę ich relacja.

Paulina Koziejowska jest znaną prezenterką i dziennikarką. Związana była z wieloma stacjami, jak TV5, Polonia1, Tele5 czy Eska TV. Obecnie pracuje jako prezenterka na kanale Red Carpet Polska oraz prowadzi wspólnie z ukochanym podcast W związku.

Od zeszłego roku związana jest z Maciejem Orłosiem. Para poznała się na jednym z branżowych eventów i szybko w sobie zakochali.

Od razu między nimi zaiskrzyło. Kilka dni później umówili się na spotkanie. Maciej był już po rozstaniu z żoną. Nie spodziewał się, że tak szybko zauroczy się inną kobietą. Zakochali się w sobie, a miesiąc temu Maciej wprowadził się do Pauliny – mówił w zeszłym roku informator dla SE.

Związek pary szybko rozkwitał, chociaż dzieli ich duża różnica wieku. Prezenter ma 62 lata, a jego wybranka 40-stkę. Na wczesnym etapie zdecydowali się wspólnie zamieszkać. Teraz dziennikarka postanowiła zdradzić, jak wygląda ich relacja.

Paulina Koziejowska o związku

Prezenterka wcześniej nie miała dużo szczęścia w miłości, podobnie zresztą jak jej partner. Ten był trzy razy żonaty. Dziennikarkę poznał niedługo po rozstaniu z trzecią żoną. Z Joanną Twardowską pozostaje jednak formalnie małżeństwem, gdyż para czeka na rozpoczęcie sprawy rozwodowej. Wspólnie przeżyli 26 lat. Teraz Orłoś buduje swoje życie u boku Koziejowskiej. Ta postanowiła powiedzieć, jak udaje im się tworzyć szczęśliwy związek.

Maciek jest typem ugodowca, to mogę powiedzieć, ja jestem bardziej tym wcielonym diabełkiem i nie raz zaczynam jakieś dramy, mówiąc tak kolokwialnie, ale rzeczywiście, Maciek się nie daje wyprowadzić z równowagi. Jak znajomi pytają mnie, jak to jest, że my się tak dobraliśmy, to mówię, że my mieliśmy po prostu cholerne szczęście, że trafiliśmy na siebie — przyznała Plotkowi Paulina.

Okazuje się, że para uzupełnia się pod kątem charakterów. To dziennikarz jest spokojną stroną w związku, podczas gdy Koziejewska ma spory temperament. To także wpływa na jej emocjonalne reakcje i czyni ją zazdrosną o ukochanego.

Nie, on nie jest typem zazdrośnika, to ja jestem zazdrośnica i pracuję nad tym. Staram się myśleć racjonalnie — dodała.

Para jednak nie zawsze się zgadza, ale wspiera nawzajem. Według prezenterki w każdym związku najważniejsza jest komunikacja i rozmawianie o problemach, a nie ich ignorowanie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Katarzyna Dowbor - fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor ma nową posadę. Będzie prowadzić inny program! „Kasię przygarnęła mała stacja”

Jessica Ziółek, Jakub Rzeźniczak - fot. Instagram @jessica_ziolek, screenshot Instagram @jakubrzezniczak25

Jessica Ziółek ostro o Rzeźniczaku. Krytycznie oceniła wywiad piłkarza. „Dla mnie to brak jakichkolwiek zasad moralnych”.