w

Maciej Orłoś zostanie ojcem?! Jego młodsza o 21 lat partnerka ma już konkretny plan na przyszłość

Maciej Orłoś, Paulina Koziejowska, fot. Instagram @maciejorlos
Maciej Orłoś, Paulina Koziejowska, fot. Instagram @maciejorlos

Maciej Orłoś od kilku miesięcy żyje w szczęśliwym związku z Pauliną Koziejowską. Media obiegły zaskakujące informacje — dziennikarz zostanie wkrótce ojcem?!

Maciej Orłoś to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy telewizyjnych w Polsce. W przeszłości miał okazję pracować w Telewizji Polskiej, jednak w 2016 roku nieoczekiwanie postanowił zakończyć współpracę i skupić się na autorskich projektach. Przez krótki okres czasu współpracował z Wirtualną Polską, a następnie zaczął rozwijać swój kanał na YouTube oraz prowadzić szkolenia.

To niejedyne zmiany w życiu prywatnym Orłosia. Nie tak dawno temu postanowił rozstać się z trzecią żoną, a jego serce skradła młodsza o 21 lat Paulina Koziejowska. Zakochani przez długi okres czasu ukrywali, że są para, jednak teraz snują już wspólne plany na przyszłość. Niedawno Rewia poinformowała, że postanowili zamieszkać razem.

Podobno dziennikarz dużo serca wkłada teraz w urządzanie wspólnego gniazdka. Ostatnio miał kupić komfortową kanapę – czytaliśmy na łamach tabloidu.

Mimo różnicy wieku świetnie się dogadują i nie brakuje im dystansu. Przy okazji urodzin ukochanej, dziennikarz udostępnił na Instagramie ich wspólne zdjęcie i złożył życzenia. W krótkim wpisie przyznał, że wiele osób uważa, że jest jej dziadkiem. Publikacja bardzo rozbawiła jego ukochaną, która po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć o tym, jaką są parą.

To były najlepsze urodziny, bo spędzone u boku mojego mężczyzny. Przy Maćku nawet czwórka z przodu nie jest mi straszna. Maciek bardzo mnie zaskoczył. Rano czekał na mnie prezent i bukiet kwiatów, a wieczorem zabrał mnie do restauracji, w której czekali na mnie moi przyjaciele. Kolejną niespodzianką był tort — relacjonowała Super Expressowi.

Media donoszą, że w ich życiu już wkrótce mogą zajść poważne zmiany

Maciej Orłoś zostanie ojcem?

Maciej ma za sobą trzy nieudane małżeństwa i czworo dzieci: synów Rafała, Antoniego i Jakuba oraz córkę Melanię. Zdaniem przyjaciół przy Paulinie ubyło mu dobre 10 lat i być może niesiony płomiennym uczuciem, jest gotów na piąte dziecko. Tygodnik Na Żywo poinformował, że Koziejowska bardzo chciałaby zostać mamą, jednak Orłoś nie jest usatysfakcjonowany jej pomysłem.

Na tę chwilę nie wiadomo, co wpłynęło na jego decyzję, ponieważ żadne z zainteresowanych jak na razie nie zabrało głosu w tej sprawie. Być może jest jeszcze za wcześnie lub dziennikarz ma pewne obawy co do późnego tacierzyństwa. Show-biznes widział jednak różne przypadki i na przykładzie Karola Strasburgera i Marka Kondrata widać, że ojcostwo po 60-tce może przynosić wiele radości.

Z niecierpliwością czekamy na komentarz pary. Myślicie, że to prawda?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Oliwia

Małgorzata Rozenek z mamą, fot. Instagram @m_rozenek

Szczera do bólu Małgorzata Rozenek zdradziła, jakie ma relacje z mamą. „Nieustannie krytykuje wszystko, co robię”

Padła rekordowa kwota. Zespół Kalush Orchestra sprzedał statuetkę za wygraną Eurowizji