w

SuperSuper HahaHaha

Zenek i Danuta Martyniukowie podjęli przełomową decyzję. Wyjeżdżają z Polski! Kupili bilet w jedną stronę?

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk - fot. Jacek Kurnikowski, Piętka Mieszko/AKPA
Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk - fot. Jacek Kurnikowski, Piętka Mieszko/AKPA

Zenon Martyniuk jest największą gwiazdą disco polo. Od kilku dekad z powodzeniem kontynuuje swoją karierę muzyczną. Okazuje się jednak, że wraz z żoną ma zamiar opuścić rodzime podwórko.

Zenek Martyniuk to przede wszystkim piosenkarz. Jego domeną jest scena disco polo. Na swoim koncie ma dwa albumy studyjne. Jednak przed karierą solową występował w zespole Akcent, który w 1989 roku założył wraz z Mariuszem Anikiejem. To właśnie z grupą wydał aż 15 albumów, tworząc takie hity, jak Przez twe oczy zielone czy Gwiazda. Jednak poza karierą muzyczną może także pochwalić się występami na szklany ekranie. Można było go zobaczyć w biograficznym filmie Zenek, Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 oraz Lombard. Życie pod zastaw.

Prywatnie też nie może narzekać. W 1989 roku poślubił Danutę Rolecką. Para doczekała się syna Daniela. Ten w przeszłości przyprawiał rodzicom sporo zmartwień. Teraz okazuje się, że w życiu sławnej pary szykuje się kolejna wielka zmiana.

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, fot. AKPA
Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, fot. AKPA

Zenek Martyniuk z żoną opuszczają Polskę

W życiu muzyka ostatnio sporo się działo. Wciąż jest on aktywny zawodowo i koncertuje. Jednak chyba towarzyszyła mu nieco zła passa, biorąc pod uwagę, że na jednym z występów został obrzucony jajami. Musiał także ponownie borykać się z konsekwencjami wynikającymi z przewinień syna. Nie mniej działo się u jego żony, która w ostatnim czasie przeszła ogromną metamorfozę.

Teraz para podjęła kolejną przełomową decyzję w swoim życiu. Postanowili wyjechać z Polski. Na jednym miejscu ich podróż jednak się nie skończy.

Przymierzałam ostatnio suknię, w której zaprezentuję się podczas dużego wydarzenia modowego w Pałacu w Krotoszycach na Dolnym Śląsku już 29 września. Zdradzę, że kreacja projektu Marzeny Kuleszy jest cudowna, ręcznie haftowana przez zdolną lekarkę, która fascynuje się modą — mówiła Danuta Martyniuk dla Super Expressu.

Okazuje się, że pierwszym etapem podróży będzie Dolny Śląsk, gdzie żona muzyka weźmie udział w modowym wydarzeniu, na którym pochwali się odmienioną sylwetką. Potem para ma zamiar wyjechać do Paryża, a następnie na miesiąc do Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo, czy ich podróż zakończy się na tym, czy mają w planach coś jeszcze. Natomiast wiadomo, że wyjazdy związane są z zaplanowanymi wystąpieniami Danuty.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Elżbieta Romanowska - fot. Instagram @elaromanowska

Elżbieta Romanowska w ogniu krytyki. Widzowie oskarżają aktorkę o niszczenie programu. Fani: „klapa, sztuczność i chłód”

Zbigniew Wodecki - fot. Baranowski Michał/AKPA

Zbigniew Wodecki nie spodziewał się śmierci. Kilka tygodni wcześniej zamówił piosenkę, której nie zaśpiewał. „Nigdy tego tekstu nie poznał”