w

Już niedługo NIE POZNAMY Zenka Martyniuka? Wziął przykład z żony. „To była jego decyzja”

fot. AKPA

Danuta Martyniuk od jakiegoś czasu zachwyca na salonach swoją sylwetką po spektakularnej metamorfozie. Teraz okazuje się, że chciałaby, aby w ślad za nią poszedł jej mąż i również zadbał on o swoje zdrowie. Jak zapatruje się na to sam Zenek?

Danuta Martyniuk w ostatnich miesiącach znacznie bardziej dba o swoją sylwetkę. Ukochana Zenka Martyniuka zrzuciła blisko 20 kg i jej nowe oblicze zachwyciło internautów, którzy są pod wrażeniem metamorfozy, jaką przeszła w wieku 54 lat.

Wszyscy wiedzą, że czytałam takie niepochlebne komentarze na mój temat: że jestem za gruba, że wyglądam na mamę Zenka i postanowiłam wziąć się za siebie – mówiła Danuta w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Żona gwiazdora disco polo postanowiła między innymi przyjrzeć się swojej diecie i wyrzucić z niej ziemniaki oraz pozbyć się złych nawyków żywieniowych.

Teraz okazuje się, że do zdrowszego trybu życia chce przekonać także… swojego męża. Jak powołując się na informatora podał jeden z portali, Danucie marzy się, aby Zenek zrzucił kilkanaście zbędnych kilogramów. „Króla disco polo” podobno bardzo zmotywowała metamorfoza żony.

Zenek jest zachwycony metamorfozą Danuty. Postanowił, że on także weźmie się za siebie i schudnie kilka, a może i kilkanaście kilogramów. To była jego decyzja, ale wsparcie żony na pewno będzie pomocne – powiedział informator dla „Super Expressu”.

Zenka zna chyba każdy Polak, a „Akcent” jest obecny na scenie już ponad trzy dekady. Do największych przebojów artysty należą „Dziewczyna z klubu disco”, „Chłopak z gitarą”, „Wyznanie”, „Pragnienie miłości” czy „Przez twe oczy zielone”.

Myślicie, że rzeczywiście zmieni swój wygląd?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wytatuowała gałki oczne na wzór influencerki, a teraz zdradziła, że traci wzrok. Ostrzegała ją własna córka [ZDJĘCIA]

Tak wyglądały dziewiąte urodziny Krzysztofa Juniora! Rutkowscy podzielili się relacją z hucznej uroczystości [ZDJĘCIA]