w

Danuta Martyniuk bardzo schudła. Zupełnie odmieniona pochwaliła się w śniadaniówce, ile udało jej się zrzucić. Od razu ubyło jej lat

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, fot. AKPA
Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, fot. AKPA

Danuta Martyniuk niedawno pojawiła się wraz z mężem na gali Osobowości i sukcesy 2022. Oczy wszystkich od wejścia zwrócone były na nią z uwagi na to, że przeszła spektakularną metamorfozę. Przy okazji wizyty w śniadaniówce zdecydowała się opowiedzieć, jak tego dokonała.

Zenek Martyniuk jest jedną z największych gwiazd sceny disco polo. Z formacją Akcent debiutował na scenie w 1989 roku i od tamtego momentu robi zawrotną karierę. Z zespołem wydał 15 krążków, a każdy z nich cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wylansował takie przeboje, jak Gwiazda, Przez twe oczy zielone, czy Przekorny los. Tylko jego najwierniejsi fani pamiętają, że w latach 1991-1993 współtworzył grupę Ex-Akcent, z którą w krótkim czasie nagrał trzy albumy. Po zakończeniu jego działalności zaczął występować jako artysta solowy. Jak dotąd wydał dwa krążki: Wspomnienie i Do Ciebie.... Najlepszym dowodem na to, że jest wybitnym polskim wokalistą, jest fakt, że doczekał się filmu biograficznego pt. Zenek. Po latach działalności artystycznej debiutował również na szklanym ekranie — po raz pierwszy gościnnie wystąpił w filmie Miszmasz, czyli kogel-mogel 3, a następnie w serialu Lombard. Życie pod zastaw.

Mimo że Zenek od lat regularnie koncertuje, a to wiąże się z tym, że mnóstwo czasu spędza w podróży, nie przeszkodziło mu to w założeniu rodziny. 4 lutego 1989 roku ożenił się z Danutą Rolecką, która po ślubie przyjęła jego nazwisko. Pół roku później na świat przyszedł ich syn, Daniel, który jeszcze do niedawna był gwiazdą kilku głośnych skandali. Małżonkowie zdają się tworzyć idealnie dobraną parą, co można zauważyć m.in. podczas imprez branżowych, na których najczęściej pojawiają się razem.

Danuta Martyniuk zdradziła ile schudła

Ostatnie lata nie był dla Martyniuków najlepsze. Z uwagi na to, że ich jedyny syn wywołał kilka głośnych skandali, a ich nazwisko regularnie gościło na pierwszych stronach gazet, Danuta musiała sięgnąć po antydepresanty. Przez jakiś czas nie pojawiali się na imprezach branżowych, jednak gdy w końcu stanęli na czerwonym dywanie, wszystkim opadły szczęki.

Okazuje się, że żona wokalisty w ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę. Na gali Osobowości i sukcesy 2022 oczy wszystkich zwrócone były na nią. Okazuje się, że 55-latka bardzo schudła, co uwidocznił włożony przez nią jasno-niebieski garnitur. Piękny makijaż oraz starannie ułożone włosy dodatkowo podkreśliły jej urodę.

Danuta była gościem poniedziałkowego wydania Pytania na śniadanie. Przy okazji wizyty kamer pochwaliła się wnętrzem swojego domu w Białymstoku, a także wyznała, że dzięki diecie udało jej się schudnąć 15 kilogramów.

Czytając książkę, potrafiłam trzy czekolady zjeść […]. Od listopada, to był koniec października, schudłam 15 kilogramów.

Żona gwiazdora wyznała, że do przemiany zmotywowały ją niepochlebne komentarze na jej temat, które notorycznie pojawiały się w sieci.

Komentarze były bardzo niepochlebne na mój temat…, że wyglądam jak mama Zenka, coś takiego. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało — dodała.

W dalszej części rozmowy zdradziła, jaką dietę zastosowała.

Ograniczyłam jedzenie […], odstawiłam ziemniaki, pieczywo tylko ciemne, a przede wszystkim słodycze. Ja potrafiłam zjeść naprawdę masę słodyczy. Ciasta, czekolady… to było u mnie na porządku dziennym, że pochłaniałam to po prostu.

Zdecydowała się również wrócić do aktywności fizycznej. W wolnych chwilach trenowała w domu, co jak widać, przyniosło spektakularne efekty.

Przypomniałam sobie kiedyś, jak dojeżdżałam do pracy z Bielska Podlaskiego […], to ja potrafiłam zrobić jeszcze kilka ćwiczeń w domu i miałam czas na to […] Także postawiłam na takie ćwiczenia z internetu, na brzuch.

Danuta dodała, że jej mąż jest z niej bardzo dumny i nie szczędzi jej komplementów.

Mówi, że super, że schudłam, że dobrze wyglądam.

Zdjęcia odmienionej Danuty Martyniuk znajdziecie w galerii poniżej. Prawda, że wygląda świetnie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Oliwia

Eurowizja 2022. Skandal - fot. materiały prasowe

Eurowizja 2022. Punkty jurorów z Polski ANULOWANE! Dogadali się w kwestii głosowania z pięcioma innymi państwami

Gwiazdy - Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022, fot. Podlewski,AKPA

Plejada gwiazd na konferencji prasowej Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda, Kwiatkowski, Domagała, Wiśniewski, Steczkowska