w

Marcin Tyszka pokazał selfie z bliska, a tam zero zmarszczek! Fani spekulują: „Chyba była jakaś ingerencja w urodę”. Mama fotografa reaguje (FOTO)

Marcin Tyszka, Mira LaMirra - fot. Instagram @tyszka_marcin, @mira_lamirra
Marcin Tyszka, Mira LaMirra - fot. Instagram @tyszka_marcin, @mira_lamirra

Marcin Tyszka kilka miesięcy temu skończył 48 lat, lecz podobnie jak Krzysztof Ibisz, nic się nie starzeje! Ostatnio wrzucił do sieci selfie, na którym pokazał gładką twarz z bliska. Internauci zaczęli spekulować, że coś poprawiał w urodzie, bo uważają, że to niemożliwe, by tak młodo wyglądać. Doczekali się odpowiedzi fotografa i jego mamy. Co napisali?

Marcin Tyszka to jeden z najpopularniejszych polskich fotografów. Niegdyś znany był wyłącznie w branży modowej, lecz głośno o nim zrobiło się za sprawą Top Model, którego został jurorem. Odkąd zaczął regularnie pojawiać się w towarzystwie Dawida Wolińskiego, Joanny Krupy i Katarzyny Sokołowskiej, pozostaje na językach.

Ostatnio budzi coraz większe zainteresowanie, ponieważ przeszedł ogromną metamorfozę. Zmęczony dotychczasowym wyglądem, zdecydował się przejść na dietę i w krótkim czasie zgubił kilka nadprogramowych kilogramów. Efekty widać już na pierwszy rzut oka, dlatego też jego ostatnia fotografia wzbudziła żywe zainteresowanie.

Marcin Tyszka choć ma 48 lat, może pochwalić się cerą nastolatka

Tyszka przed kilkoma dniami wrzucił na Instagram zdjęcie, na którym pozuje z poważną miną. Od razu można zauważyć, że mimo upływu lat, ma wręcz nieskazitelną cerę. Sam sprowokował obserwatorów do dyskusji, opatrując kadr następującym opisem:

Ile byście dali latek temu panu? Tak sobie leżę przy kaloryferze i nie wierzę, że to już 48… Ciągle mi się wydaje, że przynajmniej 10 mniej. Chyba dobre geny.

Internauci od razu podłapali temat i w sekcji komentarzy zaczęli spekulować, czy młodzieńczy wygląd fotografa nie jest zasługą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wywiązała się z tego ciekawa dyskusja.

  • Internauta: Chyba była jakaś ingerencja w urodę.
  • Marcin: Dieta zmieniająca rysy twarzy.
  • I: To wszystko przez te filtry.
  • M: Dobry fotograf filtrów nie potrzebuje.
  • I: Przecież ty nie masz jednej zmarszczki!
  • M: Cóż poradzić, ciągle robię miny przed kamerą, a zmarszczek brak.
  • I: Wyglądasz coraz lepiej, jak wino, jeszcze siłka i będzie git.
  • M: Ha nooo właśnie tutaj najtrudniej mieć motywację.
  • I: Filtry.
  • M: Nie ma tu filtrów. Dobry make-up.

W końcu głos zabrała mama Tyszki. Pani Mira LaMirra, która ma 84 lata, wciąż prężnie działa na Instagramie i podobnie jak syn, nie wygląda na swój wiek:

Dziękujemy Synku, cieszymy się, że mogliśmy Ci dać nasze najlepsze geny. Dla mnie zawsze będziesz dzieckiem, obojętne ile masz lat. Piękne zdjęcie.

Tak na pierwszy rzut oka, ile lat dalibyście Marcinowi Tyszce?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Krzysztof Ziemiec - fot. Baranowski/AKPA

Krzysztof Ziemiec po zwolnieniu wystartował z własnym kanałem. Prosi o finansowe wsparcie, bo potrzebuje 50 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE

Cleo, Donatan - fot. Instagram @cleo_don

Cleo i Donatan mają słabość do wymiany drogimi prezentami. Raper dał jej mieszkanie, a ona kupiła mu LAS. „To prezent terapeutyczny”