w

Magdalena Cielecka niechętnie opowiada o związku z młodszym o 16 lat Bartoszem Gelnerem. Tak mówi o różnicy wieku w relacji: „cieszę się, że ten temat przestaje być TABU”

Magdalena Cielecka, Bartosz Gelner - fot. AKPA
Magdalena Cielecka, Bartosz Gelner - fot. AKPA

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner to jedna z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Podczas imprez branżowych trzymają się na dystans, a i w wywiadach nie opowiadają o swoim związku. Po tych kilku latach razem aktorka dostrzegła znaczącą różnicę w postrzeganiu relacji, w których to partnerka jest starsza od swojego wybranka.

Magdalena Cielecka to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Obok jej urody nie sposób przejść obojętnie, dlatego też zawsze cieszyła się dużym powodzeniem u mężczyzn. W przeszłości związana była z Grzegorzem Jarzyną, a później media rozpisywały się o jej burzliwej relacji z Andrzejem Chyrą. Po rozstaniu w jej życiu zagościł Dawid Wajntraub, lecz i on nie zagrzał za długo miejsca u jej boku.

Aktualnie gwiazda pozostaje w związku z młodszym o 16 lat Bartoszem Gelnerem. Od początku znajomości budzili mnóstwo kontrowersji właśnie z uwagi na sporą różnicę wieku. Odkąd zrobiło się o nich głośno, w mediach coraz częściej słyszy się o tym, że kobiety wiążą się z młodszymi mężczyznami i takie relacje również mają prawo bytu.

Magdalena Cielecka szczerze o różnicy w związku

Jeszcze kilka lat temu prawdziwą sensacją były związki, w których to partnerka była starsza od swojego wybranka. Z biegiem czasu społeczeństwo zaczęło zmieniać swoje podejście i nawet Cielecka zauważyła, że powoli zaczyna być to odbierane jako coś normalnego. W rozmowie z Twoim Stylem wyznała, że dostrzegła to na przykładzie swojej relacji.

Cieszę się, że ten temat przestaje być tabu. A przynajmniej w pewnych kręgach ludzi, którzy mają otwarte umysły […] Jestem z Bartkiem w związku przeszło pięć lat i obserwuję, że pod artykułami na nasz temat coraz częściej pojawiają się komentarze: „A dajcie już im spokój z tą różnicą wieku!”. To duża zmiana

– zauważyła.

Okazuje się, że wiele jej fanek również jest w podobnej sytuacji i chętnie dzielą się z nią swoimi historiami oraz doświadczeniami.

W dalszej części rozmowy Magdalena wyjaśniła, że w jej ocenie każda miłość ma datę ważności. Dla niej ważne natomiast jest to, by umieć rozstać się w zgodzie, gdy ten termin wygasa.

W niektórych przypadkach ta data może się kończyć wraz ze śmiercią […] Jedna miłość trwa dwa lata, druga 30, a inna może przetrwać całe życie i żadna nie jest lepsza lub gorsza. Dla mnie ważne jest, żeby w miłości być na sto procent, ale kiedy się skończy, umieć pójść swoją drogą

A wy co sądzicie o takich związkach? Kibicujecie Magdalenie Cieleckiej i Bartoszowi Gelnerowi?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Dowbor - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Dowbor ZNIKA ze studia „Pytania na śniadanie”! Dopiero wróciła do stacji, a tu takie wieści. Wiadomo, kto ją zastąpi

Joanna Kurska, Kinga Dobrzyńska - fot. AKPA

Joanna Kurska OSTRO o nowej szefowej „Pnś”: „Zdewastowała program. To, co mówi ta kobieta, jest NIEDOPUSZCZALNE”