w

W sieci pojawiło się zdjęcie Doroty Wellman sprzed 30 lat. Pracowała wtedy w TVP. Poznalibyście ją? [ZDJĘCIE]

Dorota Wellman, fot. AKPA
Dorota Wellman, fot. AKPA

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Doroty Wellman, na którym ma 34 lata. Wtedy pracowała w Telewizji Polskiej. Bardzo się zmieniła?

Dorota Wellman to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w Radiu Solidarność i szybko zaczęła wspinać się po szczeblach kariery. Przez jakiś czas była prezenterką i dyrektorką programową w Radiu Eska, a później współpracowała z Nową Telewizją Warszawa, Radiem Zet, Polsatem i Tok FM.

Obecnie Wellman prowadzi wraz z Marcinem Prokopem Dzień dobry TVN. Widzowie obdarzyli ich ogromną sympatią, ponieważ nie tylko są profesjonalistami, ale i za każdym razem potrafią ich rozbawić. Zanim jednak trafili do TVN, byli związani z konkurencyjną stacją.

Dorota Wellman na zdjęciu sprzed 30 lat

Dorota zdobyła rozpoznawalność, dopiero gdy podjęła pracę w TVP1. Na początku współtworzyła programy Goniec, Tylko w Jedynce oraz Bohaterowie, skandaliści i inni. W 2002 roku dołączyła do obsady Pytania na śniadanie i na planie śniadaniówki spędziła kolejne pięć lat. To właśnie tam zaczęła współpracować z Prokopem, z którym później przeniosła się do konkurencji.

Do dzisiaj oboje nie najlepiej wspominają tamten czas, a Wellman nie tak dawno temu pozwała stację, ponieważ w Wiadomościach wyemitowano kłamliwy materiał na jej temat. Zarzucono jej, że rzekomo przeprowadza szkolenia z obsługi smartfonów dla starszych osób w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Opolu. Podkreślono przy tym, że dostaje za to spore wynagrodzenie.

Podjęłam kroki prawne dotyczące zarówno urzędu w Opolu, jak i TVP. Chodzi o naruszenie dóbr osobistych. […] Czuję się, jakby ktoś mnie obrzygał. elewizja powinna działać w służbie obywatela. Jeżeli będziemy milczeć, nie będziemy reagować na manipulacje, to naprawdę będzie można za pomocą takich mediów wmówić wszystko. Z każdego z nas można zrobić złodzieja — tłumaczyła w wywiadzie dla Newsweeka.

Mimo że teraz jej relacje z Telewizją Polską są oschłe, nie wyprze się tego, że w przeszłości była jedną z jej gwiazd. W sieci właśnie ukazał się archiwalny kadr wykonany dziennikarce w 1995 roku. Wellman miała wtedy 34 lata i wyglądała zupełnie inaczej niż teraz.

Dorota Wellman jako prowadząca magazyn kulturalny „Goniec” (1995) – czytamy w opisie.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniane zdjęcie. Poznalibyście ją?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Izabela Macudzińska, Patryk Borowiak - fot. Instagram @justuniquebyisabel

Izabela Macudzińska pozuje w bikini. Skąpy strój sporo odsłonił. Fani: „poproszę o przepis na tak piękną figurę”

Bedoes, Szymon Majewski, Agnieszka Chylińska, Kayah, fot. Instagram, AKPA

Matura 2022. Te gwiazdy NIE ZDAŁY matury. Górniak, Chylińska, Kwiatkowski, Wałęsa… Lista jest naprawdę długa