w

DramatDramat

Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko?! Wspomniał o powiększeniu rodziny. „To jest dla nas ostatni moment”

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska - fot. Instagram @m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska - fot. Instagram @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski w połowie maja powitał szóste dziecko, syna. Choć emocje jeszcze nie opadły, już teraz wspomniał o kolejnym potomku. Czy planuje powiększać rodzinę?

Michał Wiśniewski to znany artysta, który zyskał popularność jako lider grupy Ich Troje. Z biegiem czasu zrobiło się o nim głośno za sprawą licznych związków małżeńskich. Po kilku relacjach homoseksualnych związał się z Magdą Femme. Ich relacja trwała niespełna pięć lat. W 2002 wziął ślub cywilny, a następnie kościelny z Martą Mandrykiewicz (Mandaryną). Para doczekała się dwojga dzieci — Xaviera i Fabienne. Po głośnym rozstaniu zakochał się w Annie Świątczak. O ich relacji mówiło i wciąż mówi się bardzo dużo, bowiem od lat występują razem na scenie. W tym związku doczekał się dwóch córek — Etiennette i Vivienne. W 2012 roku został mężem Dominiki Tajner, z którą nieoczekiwanie postanowił się rozwieść po 7 latach od ślubu. Trzy lata temu po raz kolejny powiedział tak, tym razem Poli Wiśniewskiej. Ona powiła mu dwóch synów — Falco Amadeusa i urodzonego 16 maja 2023 Noëla Cloé.

Z tą ostatnio prowadzi kanał na YouTube, gdzie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Choć sprawiali wrażenie szczęśliwych, po czasie Wiśniewski wyznał, że przechodzą kryzys i próbują go zażegnać na terapii.

Chyba najtrudniejszą rzeczą jest terapia małżeńska, która jest nam mega potrzebna. […] Nie rozmawiając, nie dowiemy się, czego oczekuje od nas partner. A to rozmowa jest podstawą każdego związku. Może potrzebowałem trochę więcej czasu na to, ale lepiej późno niż wcale. Małżeństwo to jest za każdym razem wielka walka […].

Mimo to w najnowszym wywiadzie opowiedział o ich planach na przyszłość. Czy liczy na to, że będzie miał więcej potomstwa?

Czy Michał Wiśniewski planuje powiększenie rodziny?

Michał we wrześniu tego roku będzie świętował 51. urodziny. Mimo to nie uważa, by był to wiek niestosowny do powiększania rodziny. W najnowszym wywiadzie dla Super Expressu wspomniał, czy planuje młodsze rodzeństwo dla swoich pociech. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał.

Dla mnie prokreacja mogła się zakończyć i na Falco, i na Xaviwerze i na Fabienne. To nie jest tak. My nie planujemy takich rzeczy, ale myślę, że to jest najlepszy moment, żeby zaprzestać, bo to jest wszystko nie takie proste, jakby się wydawało… Dziecko trzeba wychować… Pola doskonale zdaje sobie sprawę, że przed nami kolejnych osiemnaście lat.

Zaraz po tym wyjaśnił, że myśli realnie i z racji na swój wiek, nie chce mieć kolejnych dzieci. Być może zabrzmiało to niezbyt optymistycznie, ale wyjaśnił, że chce dożyć momentu, w którym jego najmłodsza pociecha będzie opuszczała gniazdo.

Może to dziwnie zabrzmi, ale myślę, że to jest dla nas ostatni moment, żebym ja mógł i miał szansę to dziecko zacnie wypuścić z gniazda… Na pewno będę robił wszystko, co jest możliwe, żeby miało dobry start.

Niedawno zdradził, że nie zamierza decydować za dzieci w kwestii chrztu. Czy zamierza nakłaniać pociechy do wzięcia ślubu i posiadania potomstwa?

Nie będę ich zmuszał ani do ślubów, ani wesel, ani do posiadania dzieci. Ja bardzo sobie cenię również ludzi, którzy decydują się nie mieć dzieci. Nie dla każdego dzieci są dobrym rozwiązaniem. Z wielu powodów. Trzeba umieć dzielić się miłością, tą, którą się miało dotąd tylko dla siebie — skwitował podczas rozmowy z reporterką Super Expressu.

Pochwalacie jego decyzję?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska - fot. Instagram @oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk świętuje Dzień Matki. Wspomina Przybylską we wzruszającym wpisie. Fani: „Mama jest na pewno z Ciebie dumna”

Maciej Dowbor, Katarzyna Dowbor - fot. Piętka Mieszko, Jacek Kurnikowski/AKPA

Polsat SuperHit Festiwal. Maciej Dowbor zdobył się na odważny gest. Na oczach Edwarda Miszczaka przemówił ze sceny do matki!