w

Michał Wiśniewski ZWOLNIONY z Polsatu? Nie wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. „Bardzo mi przykro”

Michał Wiśniewski - fot. screenshot Facebook @MichalWisniewskiOfficial
Michał Wiśniewski - fot. screenshot Facebook @MichalWisniewskiOfficial

Michał Wiśniewski od kilkunastu lat nie przegapił Sylwestra w Polsacie. Co roku można było się spodziewać jego występu. Podczas tegorocznej imprezy również miał w planach pojawić się na scenie, ale stracił tę fuchę. Czy wyrok sprzed kilku tygodni to jedyny powód?

Michał Wiśniewski to popularny wokalista, lider zespołu Ich Troje. Chociaż hity sprzed lat są znane i lubiane do tej pory, piosenkarz nie ma teraz łatwego czasu. Sława nie uchroniła go przed konsekwencjami beztroskiego życia. Lata temu był zadłużony i musiał ogłosić upadłość konsumencką. Gdy wydawało się, że celebryta podnosi się po tej sytuacji, sąd zajął się sprawą SKOK-u Wołomin. Artysta miał wziąć tam kredyt w wysokości około trzech milionów złotych. Uzyskał taką kwotę, ale rzekomo zawyżył dochody swoje i swojej ówczesnej żony.

Afera rozpoczęła się w 2021 roku, a dopiero pod koniec października tego roku zapadł wyrok w tej sprawie. Artysta został skazany na 1,5 roku pozbawienia wolności.

Michał Wiśniewski nie wystąpi podczas Sylwestra w Polsacie

Wokalista już odczuł konsekwencje tego wyroku. Budowa podwarszawskiej willi stanęła pod znakiem zapytania, a teraz doszły problemy zawodowe. W piątek poinformował swoich fanów za pomocą Instagrama, że w tym roku nie wystąpi na imprezie sylwestrowej Polsatu.

Przykro mi to stwierdzić, ale pierwszy raz od kilkunastu lat nie będzie mnie na sylwestrze w Polsacie. Bardzo mi przykro, mam nadzieję, że ta sprawa się wyjaśni wcześniej, czy później i gdzieś tam znowu się pojawię, ale pamiętajcie, że w dalszym ciągu gramy koncerty – powiedział.

Wiele osób uważa, że gdyby dyrektorem programowym w Polsacie nadal była Nina Terentiew, wokalista bez problemu wystąpiłby podczas Sylwestra. To ona zaproponowała mu rolę jurora w Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapraszała go co roku na imprezę noworoczną.

Serwis Wirtuale Media donosił, że Wiśniewski mógł brać za Sylwestrową Moc Przebojów nawet do stu tysięcy złotych. Taka kwota zdecydowanie by mu teraz pomogła.

Teraz dyrektorem w Polsacie jest Edward Miszczak, więc zaszły pewne zmiany. Początkowo podziękowano piosenkarzowi za udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nie podano publicznie przyczyny, dlaczego tak się stało.

Michałowi Wiśniewskiemu serdecznie dziękujemy za trzy sezony wspólnej zabawy oraz życzymy powodzenia w dalszym zawodowych planach – głosił wówczas komunikat na oficjalnym Instagramie programu.

Będzie Wam brakowało Wiśniewskiego podczas Sylwestra?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką dwóch cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - fot. Instagram @malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska sporo zyskuje na aferach swojego syna? Ujawniono, ile może zarabiać na Instagramie. Kwota zwala z nóg!

Anita Lipnicka - fot. Screenshot Youtube @partypl

Anita Lipnicka przerwała milczenie. Opowiedziała szczerze o odejściu z Varius Manx. „Czułam, że jestem trybikiem w tej maszynie”