w

Michał Wiśniewski wpadł w kolejne poważne tarapaty. Wyznał, że jest NĘKANY! „Już nie wiem, co mamy robić”

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska - fot. Instagram @wisniewska_pola
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska - fot. Instagram @wisniewska_pola

Problem stalkingu gwiazd wraca na pierwsze strony gazet niczym bumerang. Okazuje się, że do tego grona dołączył również Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje poinformował, że od pewnego czasu otrzymuje niepokojące maile od pewnej kobiety. Jakby miał za mało problemów…

Michał Wiśniewski już nie raz musiał stawić czoła poważnym problemom, które mocno nadszarpywały jego wizerunek. W tym roku dopadła go jednak czarna seria. Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że został skazany nieprawomocnym wyrokiem na karę 1,5 roku pozbawienia wolności oraz grzywną w wysokości blisko 80 tysięcy złotych.

Choć muzyk zapewnia, że jest niewinny i będzie odwoływał się od wyroku, to i tak boleśnie odczuwa konsekwencje decyzji sądu. Zbiegło się to w czasie, gdy rozpoczął budowę domu. Firmy postanowiły go wspomóc w ramach współpracy barterowej, ale gdy dowiedziały się, że ma problemy z prawem, zaczęły się wycofywać. Budowa stanęła pod dużym znakiem zapytania, podobnie jak przyszłość artysty. Okazuje się, że na tym nie koniec zmartwień Wiśniewskiego.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michał Christian Wiśniewski (@m_wisniewski1972)


Michał Wiśniewski jest nękany

Lider Ich Troje ostatnio zdradził na Instagramie, że jest nękany. Niejaka Kasia R. zasypuje go e-mailami, a treść niektórych z nich jest niepokojąca. Większość napisana jest nieco bez ładu, ale mimo to da się zauważyć, że dotyczą one głównie życia prywatnego i zawodowego Michała oraz jego żony, Poli. Cała ta sytuacja stała się dla pary nieco problematyczna.

Dostajemy bardzo dziwne maile, niektóre są aż zatrważające. Z jednej strony można przesunąć to na żart, ale na taki dosyć dziwny i niewygodny. […] Z drugiej strony Pola pyta, dlaczego pokazuję maila od Kasi R. Bo, szczerze powiedziawszy, nie jesteśmy w stanie już z tym walczyć. Już nie wiem, co mamy zrobić — powiedział.

Piosenkarz zastanawiał się głośno nad tym, co powinni zrobić w tej sytuacji i gdzie ją zgłosić. Wiśniewscy nie chcą nikomu robić problemów.

Nie chcemy robić nikomu krzywdy, ale należałoby to zgłosić, a jeżeli zgłosić, no to okaże się za chwilę, że znowu będzie szpital i tak naprawdę nie wiemy już co do końca robić. Macie jakieś pomysły może? Kto mógłby zainterweniować w tej sprawie?

Na dowód swoich słów, Michał udostępnił fragmenty otrzymywanych wiadomości. W jednym z maili możemy przeczytać, że Kasia R. daje mu zezwolenie na pracę zarówno w Polsce, jak i za granicą, a dokładnie gdzie tylko będzie chciał. Postawiła jednak warunek — może podjąć zatrudnienie, jeżeli podpisy na umowie złoży nie tylko on, ale i jego była żona, Anna Świątczak. Jako samozwańcza opiekunka prawna Wiśniewskiego, zabroniła mu i Poli udzielania wywiadów dla kolorowej prasy, jeżeli będą one dotyczyły toczących się w sądzie postępowań.

Kolejna wiadomość jest z kolei naprawdę niepokojąca. Autorka pisze w niej o porozrywanych ciałach, samolocie, trumnie, urnie oraz tkaninach do kremacji. Więcej przeczytacie w galerii poniżej.

Jak myślicie, co powinni zrobić Wiśniewscy?

 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Bosacka - fot. Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Bosacka uporała się z bólem po rozstaniu z mężem? Zdradziła, o czym teraz marzy. „Chciałabym spotkać…”

Gabriel Seweryn - fot. AKPA

Pogrzeb Gabriela Seweryna z „Królowych życia”. Ksiądz wygłosił ważną przemowę. „To jest kazanie bez słodkości kochani ”