w

Caroline Derpienski powraca do konfliktu z Katarzyną Nosowską. Szykuje POZEW na GIGANTYCZNĄ kwotę! „Kilkadziesiąt osób nad tym pracuje”

Katarzyna Nosowska, Caroline Derpienski - fot. Instagram @nosowska.official @carolinederpienski
Katarzyna Nosowska, Caroline Derpienski - fot. Instagram @nosowska.official @carolinederpienski

Konflikt sprzed kilku miesięcy jeszcze nie został rozwiązany. Wówczas poszło o filmik, w którym Katarzyna Nosowska parodiowała popularną celebrytkę. Caroline Derpienski w najnowszej rozmowie zdradziła, jakie kroki zamierza podjąć w tej sprawie.

Katarzyna Nosowska realizuje się nie tylko w branży muzycznej, ale również jako pisarka. Zagrała nawet w serialu i filmie. Systematycznie prowadzi również media społecznościowe, gdzie obserwuje ją pokaźne grono osób. Kilka miesięcy temu podjęła współpracę z marką produkującą napoje mleczne. W materiale reklamowym wcieliła się w postać Kate Nosauski, Polki, która robi karierę za granicą. Internauci nie mieli wątpliwości, że jest to parodia Caroline Derpienski, modelki, która jest bardzo barwną postacią show-biznesu.

Derpienski już wtedy nie była zachwycona postem artystki. Napisała w komentarzu, co myślała na temat tej reklamy. Niedługo potem zapowiedziała nawet, że zastanawia się nad rozwiązaniem tej sprawy w sądzie.

Firmę do mleka i Panią powinniśmy podać do sądu. Reklamy oparte na wyśmiewaniu innych są karalne – mówiła.

Derpienski wraca do konfliktu z Nosowską

Wszystko wskazywało na to, że konflikt ucichł i nic więcej się nie wydarzyło. Według Wirtualnych Mediów, Nosowska nie dostała pozwu. To jednak wcale oznacza, że Derpienski się rozmyśliła. W najnowszej rozmowie z Plotkiem zdradziła, że nad pismem pracuje grupa ekspertów. Celebrytka opowiedziała, jak w tym przypadku wygląda proces pisania pozwu.

Przy sprawie o pięćdziesiąt milionów złotych to nie jest tylko wpłacenie pieniędzy i „jakoś to się potoczy”, tylko solidne przygotowanie z ekspertami, świadkami, cały pozew. Kilkadziesiąt osób nad tym pracuje od pierwszego dnia – wyznała.

Nosowska na razie nie skomentowała tych słów. Nie wiadomo, czy już do niej dotarły. W Polsce rzadko odbywają się sprawy na tak gigantyczne kwoty, więc jeśli doszłoby do tego, na pewno byłoby o paniach bardzo głośno.

Jak myślicie, Nosowska ma się czego obawiać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką dwóch cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Michał Wiśniewski wkrótce może trafić do WIĘZIENIA. Postanowił zapytać Polę, czy mu wierzy. Co odpowiedziała?

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna - fot. Instagram @marina_official

W domu Wojciecha i Mariny Szczęsnych czuć już świąteczny klimat. Wokalistka pochwaliła się przystrojoną CHOINKĄ! (ZDJĘCIA)