w

Smutne wieści z domu Izabeli Janachowskiej. Zmarła jej mama. Gwiazda opublikowała wzruszające pożegnanie

Izabela Janachowska, Grażyna Janachowska - fot. Instagram @izabelajanachowska @grazynajanachowska
Izabela Janachowska, Grażyna Janachowska - fot. Instagram @izabelajanachowska @grazynajanachowska

Izabela Janachowska przekazała smutne wieści. Poinformowała w mediach społecznościowych, że jej mama nie żyje.

Izabela Janachowska zaczynała karierę w show-biznesie od występowania jako tancerka w popularnym programie Taniec z Gwiazdami. Obecnie jest jedną z najbardziej cenionych ekspertek ślubnych i prowadzącą programy o tej właśnie tematyce.

Prywatnie ostatnio celebrytka miała ciężki czas. W sierpniu trafiła do szpitala, a lekarze ocenili jej stan jako zagrażający życiu. Na szczęście udało się opanować sytuację i nie spędziła tam dużo czasu.

Izabela Janachowska w żałobie

Niestety teraz Janachowska przekazała smutne wieści. Podzieliła się z internautami wiadomością, że jest w żałobie. Wstawiła czarno-białe zdjęcie ze swoją mamą, informując o jej śmierci.

Ona mi pierwsza pokazała księżyc i pierwszy śnieg na świerkach, i pierwszy deszcz – Janachowska zacytowała wiersz Gałczyńskiego pod zdjęciem.

Niżej pojawiła się krótka wiadomość do odbiorców.

W tych trudnych chwilach prosimy o uszanowanie naszej prywatności – napisała.

Drugie zdjęcie opublikowane przez ekspertkę od ślubów przedstawiało klepsydrę pogrzebową. Można przeczytać na niej, że uroczystość odbędzie się dwudziestego siódmego listopada o godzinie trzynastej w kaplicy na cmentarzu centralnym w Szczecinie.

Izabela Janachowska wielokrotnie podkreślała, że miała ze swoją mamą świetne relacje i że zawsze mogła liczyć na jej pomoc.

Moja mama jest silną jednostką. Ale nasze relacje są dziś wspaniałe. Wraz z tatą przeprowadzili się do Warszawy – pojechali za córkami. Jeśli tylko nie jestem w pracy, to weekendy są tylko dla nas. I wydaje mi się, że dla Kriska to jest fajne, że wychowuje się w domu, gdzie są rodzice, dziadkowie, ciocie – mówiła kiedyś w rozmowie z magazynem Viva!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Budda - fot. Instagram @budda.7 fot. TikTok screenshot @_whittee_

YouTuber Budda znowu zaskoczył widzów. Przyjechał na osiemnastkę fana i podarował mu SAMOCHÓD! „Ja mówię, k***a, jedziemy, ale nie przyjedziemy z pustymi rękoma”

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski się ROZSTALI?! Pojawił się komentarz w tej sprawie. Teraz już wszystko jasne