w

SuperSuper HahaHaha DramatDramat

YouTuber Budda znowu zaskoczył widzów. Przyjechał na osiemnastkę fana i podarował mu SAMOCHÓD! „Ja mówię, k***a, jedziemy, ale nie przyjedziemy z pustymi rękoma”

Budda - fot. Instagram @budda.7 fot. TikTok screenshot @_whittee_
Budda - fot. Instagram @budda.7 fot. TikTok screenshot @_whittee_

Budda wie, jak zaskakiwać swoich widzów. Jest znany z dobrego serca, a także z zamiłowania do rozdawania samochodów. Tym razem zrobił swojemu fanu niespodziankę, której on nigdy nie zapomni.

Kamil Labudda znany jako Budda to jeden z najpopularniejszych YouTuberów w Polsce. Prowadzi kanał związany z motoryzacją. Widownia pokochała go za wielkie serce. Często jest nazywany polskim MrBeastem, bo podobnie jak amerykański YouTuber, uwielbia pomagać innym. Ze względu na swoją trudną przeszłość, Labudda bardzo chętnie organizuje akcje charytatywne. Kilka miesięcy temu pisały o nim media w całym kraju, gdy pod domem dziecka znaleziono skrzynię zabezpieczoną łańcuchami. W środku znajdowało się sto tysięcy złotych i mnóstwo słodyczy. Twórca internetowy zorganizował też akcję, w której płacił za paliwo każdemu, kto przyjechał na pewną stację w Rzeszowie. Niedawno zapowiedział ostatnią w swojej karierze loterię z ogromnymi nagrodami.

Budda podarował swojemu widzowi samochód na urodziny

YouTuber po raz kolejny zaskoczył fanów. Postanowił zrobić niespodziankę widzowi, który obchodził osiemnaste urodziny. Budda przyjechał do niego, do województwa wielkopolskiego, gdzie odbywała się impreza chłopaka. Sam fakt, że pojawił się na sali, był ogromnym szokiem i dla jego widza sama obecność idola byłaby pewnie wystarczającym prezentem. Twórca internetowy na tym jednak nie poprzestał. Miał przygotowany wyjątkowy prezent.

Budda obdarował chłopaka samochodem, a dokładniej Oplem Astra H GTC. Moment, w Budda mówi o podarunku, został sfilmowany i już stał się hitem w sieci.

Pod remizą, stoi fura dla ciebie. Mówię poważnie. Historia tej fury jest taka: twój ziomal Łukasz (…) napisał do Grażyny, jak byliśmy na nagraniach, czy nie chcę wpaść do ziomala na osiemnastkę (…) Ja mówię k***a jedziemy, ale nie przyjedziemy z pustymi rękoma. Mój ziomal mówił: dawaj, kupimy mu telewizor (…) A ja mówię: nie, kupimy mu samochód – mówił Labudda do fana.

Chłopak na pewno zapamięta te urodziny na całe życie.

Udana niespodzianka?

@pantofelek.pl Budda znowu zaskoczył! YouTuber kupił swojemu fanu samochód na osiemnastkę 😮 #pantofelekpl #budda ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Laluna Unique - fot. Instagram @lala_laluna_official

Laluna Unique trafiła do SZPITALA! Gwiazdę „Królowych życia” czeka operacja. „Znaleźli przyczynę. Nie jest dobrze”

Izabela Janachowska, Grażyna Janachowska - fot. Instagram @izabelajanachowska @grazynajanachowska

Smutne wieści z domu Izabeli Janachowskiej. Zmarła jej mama. Gwiazda opublikowała wzruszające pożegnanie