w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Parę miesięcy temu podrzucił skrzynię pod dom dziecka, a teraz to. Budda organizuje akcję z nagrodami o wartości TRZECH MILIONÓW

Budda - fot. YouTube @buddaTV
Budda - fot. YouTube @buddaTV

O YouTuberze pod pseudonimem Budda usłyszała cała Polska, gdy podrzucił pod dom dziecka skrzynię pełną pieniędzy. Teraz zorganizował dla swoich fanów loterię, w której nagrody mają wartość ponad trzech milionów złotych.

Kamil Labudda znany w sieci jako Budda to jeden z najpopularniejszych YouTuberów w Polsce. Prowadzi kanał ściśle związany z motoryzacją. Widownia pokochała go za wielkie serce. Ze względu na swoją trudną przeszłość, YouTuber bardzo chętnie organizuje akcje charytatywne. Kilka miesięcy temu pisały o nim media w całym kraju, gdy pod domem dziecka znaleziono skrzynię zabezpieczoną łańcuchami. W środku znajdowało się sto tysięcy złotych i mnóstwo słodyczy. Z czasem okazało się, że to właśnie on stoi za tym prezentem. Zorganizował też akcję, w której płacił za paliwo każdemu, kto przyjechał na pewną stację w Rzeszowie.

Budda organizuje loterię samochodową

Kto ogląda kanał Buddy, ten wie, że od pewnego czasu przymierzał się do zorganizowania wyjątkowej loterii, która miała być ostatnią taką inicjatywą w jego karierze. W końcu wszystko stało się jasne. YouTuber poinformował, że zakupił siedem samochodów, które będzie można wygrać, biorąc udział w loterii. Łączna wartość pojazdów wynosi trzy miliony złotych. Na razie nieznane są szczegóły, influencer zapowiedział, że ujawni je w najnowszym filmie.

To nie jest pierwsza loteria w jego działalności internetowej. Póki co wiadomo, że udział będzie płatny, ale nie droższy niż losy w poprzedniej edycji. Wtedy za jedną szansę trzeba było zapłacić 39 złotych, trzy losy wynosiły 79 złotych, a dziesięć 199 złotych.

3065278 złotych. Tyle, co do złotówki, wydaliśmy na wszystkie nagrody w akcji. W sobotę dowiecie się wszystkiego na temat samochodów, poznacie każdy z osobna. W kolejną sobotę START. Mocna sprawa, bądźcie czujni – napisał Budda na kanale nadawczym.

Większość widzów jest zachwycona tym pomysłem. Chociaż pojawiały się głosy, że loterie organizowane przez youtuberów nie cieszą się już takim zainteresowaniem jak dawniej, po reakcji fanów Buddy można wywnioskować, że ta inicjatywa będzie dużym sukcesem.

Weźmiecie udział?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką dwóch cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda została POZWANA przez własnego ojca?! Chce odebrać córce mieszkanie! Powód szokuje

Michał Wiśniewski - fot. Facebook @michalwisniewski

Michał Wiśniewski straci swoją podwarszawską willę przez decyzję sądu? „Żadna z firm nie chcę być kojarzona z kimś, kto ma na koncie wyrok, w dodatku z karą więzienia”