w

Joanna Opozda została POZWANA przez własnego ojca?! Chce odebrać córce mieszkanie! Powód szokuje

Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda
Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda nie ma ostatnio łatwego czasu. Jej konflikt z Antkiem Królikowskim powraca co jakiś czas, a teraz doszły do tego problemy rodzinne. Jak donosi portal ShowNews, ojciec celebrytki złożył do sądu pozew przeciwko córce. Co jest tego przyczyną?

Joanna Opozda to polska aktorka. Częściej jednak w mediach słyszy się o jej sprawach prywatnych niż zawodowych. Teraz przeżywa szczególnie burzliwy czas. Od dawna toczy batalie z byłym partnerem Antkiem Królikowskim, z którym ma synka Vincenta. Do tego doszły zarzuty prokuratorskie za nielegalną reklamę. Na domiar złego media donoszą, że ojciec aktorki złożył przeciwko niej pozew do sądu.

Joanna Opozda pozwana przez ojca

Dwa lata temu w mediach zrobiło się głośno o sytuacji, która miała miejsce w domu Opozdów. Matka aktorki w towarzystwie córki i Królikowskiego próbowała wejść do mieszkania zajmowanego przez Dariusza Opozdę. Mężczyzna zamknął się od wewnątrz, a po chwili strzelił z broni w ścianę. Całe wydarzenie zostało uwiecznione na wideo, a później opublikowane w sieci. Śledztwo w tej sprawie umorzono po roku. Najwyraźniej jednak to nie koniec problemów rodzinnych celebrytki.

Portal ShowNews podał informację, że Dariusz Opozda skierował przeciwko córce pozew do sądu o odebranie jej darowizny, czyli mieszkania w Warszawie, które dla niej kupił. Mężczyzna miał wymienić w powodach „rażącą niewdzięczność córki”. Wartość mieszkania, w którym aktorka do niedawna mieszkała ze swoim synkiem, wynosi ponad milion złotych.

Do sądu w Busku-Zdroju wpłynął pozew złożony przez ojca Joanny Opozdy, dotyczący odwołania darowizny. Pierwsza rozprawa odbędzie się w lipcu 2024 roku – donosi portal ShowNews.

Według prawnika, z którym portal się kontaktował, aby cofnąć darowiznę, trzeba wykazać przed sądem, że darczyńca doznał rażącej niewdzięczności ze strony obdarowanego. Sprawy o cofnięcie darowizny ciągną się w sądach latami, więc jeśli faktycznie dojdzie do procesu, może to być wyczerpujące dla obu stron.

Aktorka na razie nie skomentowała tych doniesień.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Lil Masti, Tomasz Woźniakowski - fot. Instagram @lilmasti

Lil Masti WYSZŁA ZA MĄŻ! Pokazała kadry z ceremonii. Postawiła na nietypową kreację (FOTO)

Budda - fot. YouTube @buddaTV

Parę miesięcy temu podrzucił skrzynię pod dom dziecka, a teraz to. Budda organizuje akcję z nagrodami o wartości TRZECH MILIONÓW