w ,

Antek Królikowski ujawnia szczegóły rodzinnego dramatu, po tym, jak Dariusz Opozda strzelał do bliskich

fot. Instagram & Facebook screenshot

Antek Królikowski wyznał, że ojciec Joanny Opozdy już wcześniej miał uprzykrzać życie rodzinie. Aktor liczy na to, że Dariusz Opozda odpowie za próbę morderstwa. Co sądzicie o sytuacji?

Dariusz Opozda strzelał do rodziny

Do głośnej sytuacji doszło, gdy żona Dariusza Opozdy, z którą rozstał się jakiś czas temu, postanowiła wrócić po swoje rzeczy. Do rodzinnego domu udała się z córkami oraz Antkiem Królikowskim – jej zięciem. Dariusz nie chciał wpuścić ich do domu i zabarykadował się, a chwilę później zaczął strzelać do bliskich.

Pocisk na całe szczęście w nikogo nie trafił, ale kula przebiła ścianę na wylot. Według ustaleń, Dariusz strzelał z broni czarnoprochowej, na którą nie potrzeba zezwolenia. Policjanci zabezpieczyli broń do analizy.

Do szpitala ze względu na doświadczony stres trafiła siostra Joanny Opozdy – Ola, a sama Asia, która jest w zaawansowanej ciąży, w rozmowie z Super Expressem wyznała, że źle się czuje po traumatycznych wydarzeniach.

– „Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie” – powiedziała.

Antek Królikowski zdradza szczegóły

Królikowski w rozmowie z Super Expressem utrzymuje, że Dariusz już wcześniej miał zastraszać bliskich, a nawet nasyłać bandytów. Antek liczy, że ojciec Asi w końcu poniesie karę i zakończy się rodzinny dramat.

– „Horror. Wierzę, że Dariusza O. dopadnie w końcu sprawiedliwość. Liczę, że po wielu miesiącach gróźb, zastraszania, rozpowszechniania kłamstw, nasyłania na nas bandytów, a w końcu próby zabójstwa ten zły człowiek poniesie w końcu konsekwencje swoich czynów” – mówi.

Poniżej możecie oglądnąć nagranie z mrożącego krew w żyłach zajścia.

Myślicie, że Dariusza dosięgnie sprawiedliwość?

Źródła: Instagram – antek.krolikowski ; Super Express

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Majka Jeżowska została babcią!

Zapadł wyrok w sprawie Jakuba Żulczyka, który nazwał Dudę „debilem”. Skomentowała Bogna Janke