w

Andrzej Sołtysik ma nową pracę. Zdradził, czym się będzie zajmować po zwolnieniu z „DDTVN”

Andrzej Sołtysik - fot. YouTube @tvnpl
Andrzej Sołtysik - fot. YouTube @tvnpl

Andrzej Sołtysik przez wiele lat był związany ze stacją TVN. Podziękowano mu za pracę podczas grupowego zwolnienia prowadzących Dzień Dobry TVN. Teraz już wiadomo, jakie ma dalsze plany na siebie.

Andrzej Sołtysik to polski dziennikarz radiowy i telewizyjny. Przez prawie 26 lat był związany ze stacją TVN. W roli prowadzącego Dzień Dobry TVN występował od 2007 roku. Początkowo prowadził odsłony weekendowe wraz z Kingą Rusin i Magdą Mołek. Od 2016 roku zaczął pojawiać się na ekranie w dni powszednie w duecie z Anna Kalczyńską. Jego przygoda ze stacją dobiegła końca w czerwcu tego roku, gdy doszło do zwolnienia aż pięciorga prowadzących.

Andrzej Sołtysik ma nową pracę

Teraz już wiadomo, jakie plany na siebie ma Sołtysik po rozstaniu z TVN-em. Okazuje się, że dołączy on do grona dziennikarzy pracujących dla Iberionu. To wydawnictwo, które jest właścicielem m.in portalu Świat Gwiazd, czy Goniec. Jak czytamy w serwisie Świat Gwiazd, aktualnie w redakcji trwa czas wielkich zmian. Jedną z nich jest właśnie zatrudnienie Sołtysika.

Popularny dziennikarz będzie prowadzić dwa programy internetowe. Jeden na Gońcu, drugi na kanale Świat Gwiazd. Sołtysik jest zadowolony perspektywą nowego miejsca pracy.

Jestem podekscytowany dołączeniem do znakomitych twórców i zespołu tworzącego Iberion. Pozostając w moim filmowym świecie, zaproszę widzów do nowego, wyjątkowego miejsca – mówił dziennikarz.

Prezes Iberionu, Albert Wójcik, również cieszy się na tę współpracę.

Cieszę się, mogąc powitać Andrzeja Sołtysika na naszym pokładzie. Obiecaliśmy siedem głośnych nazwisk i dotrzymaliśmy słowa. Wiele jednak wskazuje na to, że nie zatrzymamy się na siódemce. Odzew ze strony rynku znacznie przerósł nasze oczekiwania i wciąż prowadzimy ciekawe rozmowy – powiedział.

Jesteście ciekawi, jak Sołtysik sprawdzi się w nowej roli?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna - fot. Instagram @marina_official

W domu Wojciecha i Mariny Szczęsnych czuć już świąteczny klimat. Wokalistka pochwaliła się przystrojoną CHOINKĄ! (ZDJĘCIA)

Monika Richardson - fot. Instagram @monikarichardson

Monika Richardson z nostalgią wymienia plusy i minusy bycia potrójną rozwódką. Przyznała, czego żałuje najbardziej. „Przykro mi wtedy”