w

HahaHaha

Marianna Schreiber została wykluczona przez rodzinę męża! Nie spędzą razem świąt przez politykę

fot. Instagram screenshot

Marianna Schreiber, będąca żoną posła Łukasza Schreibera z PiS zdradziła, że w tym roku święta będzie musiała spędzić wyłącznie ze swoimi siostrami. Okazało się, że rodzina męża jej nie zaprosiła z powodu odmiennych poglądów politycznych.

Marysia Schreiber swoją popularność zdobyła dzięki udziałowi w 10. edycji “Top Model”. Modelka szybko pożegnała się z programem, ale jej występ wywołał duże kontrowersje, bowiem kobieta jest żoną ministra w rządzie PiS Łukasza Schreibera. Marianna przyznała, że występ w TVN utaiła przed mężem i bała się mu powiedzieć o udziale w show.

Ostatnio Marianna często wypowiada się o problemach pojawiających się w jej związku z mężem, które są spowodowane odmiennymi poglądami politycznymi. Marianna nie kryje, że na wiele spraw patrzy w zupełnie inny sposób niż jej mąż. Celebrytka wspiera społeczność LGBT, a niedawno pojawiła się na proteście przeciwko lex TVN. Ten sam protest był jednak krytykowany przez jej męża.

W poniedziałek wieczorem Marysia zdecydowała się odpowiedzieć na parę pytań od fanów na Instagramie. Jeden z obserwujących napisał, że to mąż powinien ją wspierać w trudnych chwilach, a nie “obcy ludzie”. Marianna zgodziła się i wyznała, że fani bardzo pomagają jej w trudnych chwilach.

– “Oczywiście, masz rację. Ale nie niby…” – odpisała.

Następnie celebrytka przyznała, że stara się nie rozmawiać z mężem na tematy polityczne oraz podzieliła się refleksją na temat małżeństwa, w którym występuje tak dużo różnic światopoglądowych.

– “Nie jest to łatwe… Wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteśmy w stanie szanować siebie i swoje wybory. No i jak duże jest uczucie. Czy to wszystko w jednym zbiorze – pozwoli przetrwać. Gorzej, gdy poglądy polityczne i postawy przysłaniają oczy i serce” – napisała.

Święta Marianny Schreiber

We wtorek na profilu Marianny pojawił się smutny wpis, z którego wynika, że w tym roku nie spędzi świąt z rodziną męża.

– “Przyszedł moment, w którym jedyne osoby, do których pojadę na Święta, to moje siostry…” – podzieliła się ze smutkiem.

Marysia wyznała, że świątecznego posiłku z rodziną męża nie zje ze względu na odmienne poglądy polityczne. Okazało się, że nie została zaproszona i będzie musiała spędzić święta z siostrami.

– “W rodzinie politycznej jesteś zaproszony na Święta, gdy prezentujesz te same poglądy. W przeciwnym razie okazuje się, że nie zasługujesz na miejsce przy stole #rodzina” – napisała na Twitterze.

Smutne, bo w święta sporne kwestie powinniśmy odsunąć na bok i wspólnie zasiąść do wigilijnego stołu.

Czy w rodzinie też zdarzyły się wam przypadki wykluczenia rodziny na święta?

fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot

Źródło: Twitter – MSchreiberM ; Instagram – marysiaschreiber

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Jacek Kurski o Eurowizji Junior 2021: “Tu wyraźnie mówiono, że Polska nie może wygrać “

Żora Korolyov nie żyje. Tancerz miał zaledwie 34 lata. Znamy prawdopodobną przyczynę śmierci