w

DramatDramat

Marianna Schreiber szczerze o kryzysie w małżeństwie z ministrem PiS: „Nie wiem, czy się z tego podniesiemy”

fot. Instagram screenshot

Marianna Schreiber postanowiła szczerze odpowiedzieć na pytanie jednej z fanek dotyczące jej relacji z Łukaszem Schreiberem, ministrem PiS. Wygląda na to, że kryzys w ich relacji ciągle się powiększa. Myślicie, że będzie rozwód?

Marianna Schreiber swoją popularność zdobyła dzięki udziałowi w 10. edycji “Top Model”. Modelka dość szybko pożegnała się z programem, ale jej występ wywołał duże kontrowersje, bowiem kobieta jest żoną ministra w rządzie PiS Łukasza Schreibera. Marianna przyznała, że występ w TVN utaiła przed mężem i bała się mu powiedzieć o udziale w show.

Celebrytka nie kryje, że w związku z mężem znacznym problemem są odmienne poglądy polityczne. Marianna w ostatnim czasie często dzieli się przemyśleniami, które uderzają w partię i poglądy Łukasza. Marysia Schreiber wspiera społeczność LGBT, sprzeciwia się partii rządzącej, a ostatnio pojawiła się na proteście przeciwko lex TVN, który był głośno krytykowany przez jej męża.

Marianna Schreiber nieraz zdradzała już ciekawe kulisy małżeństwa z ministrem Prawa i Sprawiedliwości, a w związku ze swoją antyrządową działalnością, została wykluczona przez rodzinę męża.

Ciężki okres w związku

Ostatnie wydarzenia negatywnie odbiły się na jej związku, i aspirująca aktywistka nie kryje, że para mierzy się obecnie z ciężkim okresem. Marianna została zapytana przez jedną z obserwatorek o to, co trzyma ją przy mężu.

– „Co cię trzyma przy mężu? Dla mnie wspólne patrzenie w tym samym kierunku jest chyba najważniejsze” – brzmiało zapytanie.

Schreiber zdecydowała się odpowiedzieć na odważne pytanie, mimo dużej ingerencji w prywatność.

– „Kocham mojego męża nad życie… Ale nie będę ukrywać, że jest bardzo ciężko… Ta sytuacja, która nas spotkała, pokazała mi mojego męża, jego spojrzenie na mnie… i nie wiem, czy się z tego podniesiemy. Liczę na to” – odpowiedziała.

Jeden z fanów zapytał też, czy mąż krytykuje jej poczynania.

– „Zdecydowanie tak…” – odpowiedziała krótko celebrytka.

Jednocześnie Marysia dodała, że szacunek mimo odmiennych poglądów jest najważniejszy.

Jak myślicie, wyjdą z kryzysu?

Marianna Schreiber potwierdziła ostry kryzys w małżeństwie. "Nie wiem, czy się z tego podniesiemy"
Marianna Schreiber potwierdziła ostry kryzys w małżeństwie. "Nie wiem, czy się z tego podniesiemy"

Źródło: Instagram – marysiaschreiber

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Zalana łzami Adele przeprasza fanów: „Jest mi wstyd”. Tysiące osób mogą stracić pieniądze

Anna Lewandowska pochwaliła się babcią! Widać podobieństwo?