w

Marzena Kipiel-Sztuka mocno o inflacji! „Zaciskam pasa coraz mocniej…”

fot. YouTube

Świat Według Kiepskich to serial, który zna chyba każdy. Produkcji emitowanej na Polsacie przez Grupę ATM nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Nikomu także obce nie są podwyższające się ceny praktycznie wszystkiego w naszym kraju. Inflacja nieustannie postępuje, przez co wiele osób wydaje więcej. Serialowa Halinka Kiepska, a na co dzień Marzena Kipiel-Sztuka od dłuższego czasu nie ukrywa tego, co myśli o zaistniałej sytuacji.

W całej sytuacji związanej z rosnącymi cenami we znaki daje się również pandemia koronawirusa, która trwa już od ponad roku. A tak się akurat składa, że właśnie epidemia uderza w wiele branż, w tym akurat aktorstwo. Marzena Kipiel-Sztuka z pewnością to odczuła, ponieważ zdjęcia do „Świata Według Kiepskich” były wstrzymane na pewien okres.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy aktorka urodzona w Legnicy otwarcie mówi o swoich problemach finansowych. Już w ubiegłym roku spędzała je samotnie, a także wtedy opowiadała o swojej trudnej sytuacji związanej z pieniędzmi. Na początku 2021 roku pomógł jej jednak serialowy partner Ferdynand Kiepski, którego rolę odgrywa Andrzej Grabowski.

Jeśli chodzi natomiast o nadchodzące święta Bożego Narodzenia, to „Halinka Kiepska” spędzi je z przyjaciółką. Również w tym celu postanowiła się zaszczepić. W zeszłym roku święta spędzała niestety samotnie.

– „Wszystko podrożało. To, co niedawno było zwykłym towarem, dziś staje się dobrem luksusowym. Zaciskam pasa coraz mocniej i nie ukrywam, że moja stopa życiowa znacznie się obniżyła. Na szczęście jestem zdrowa, nie muszę wydawać pieniędzy na leki, a moja lodówka nigdy nie trzeszczała w szwach” – powiedziała 56-latka w wywiadzie dla tygodnika „Twoje Imperium”.

Z wyżej przytoczonymi słowami trudno jest się nie zgodzić. Najważniejsze jednak, że Kipiel-Sztuka jak sama powiedziała – nie ma problemów ze zdrowiem. W dobie zagrożeń XXI wieku zdrowie jest istną podstawą.

Źródło: Twoje Imperium

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Żora Korolyov nie żyje. Tancerz miał zaledwie 34 lata. Znamy prawdopodobną przyczynę śmierci

Jakimowicz jedzie po bandzie nazywając Maffashion „dziewuchą”. Reaguje nawet Dębska!