w

HahaHaha DramatDramat SuperSuper

Kuba Wojewódzki zawalczy na Fame MMA?! Zdjęcie i reakcja włodarzy, nie pozostawiają wątpliwości. „Przekona się, że zęby wypadają nie tylko ze starości”

Kuba Wojewódzki, Fame MMA - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki, Fame MMA - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki zszokował internet! W piątek 24 lutego wrzucił fotkę, na której zaprezentował szczupłą sylwetkę w stroju z logo Fame MMA. Internauci przecierają ozy ze zdziwienia.

Kuba Wojewódzki to jeden z najpopularniejszych showmanów w kraju. Od lat prowadzi na antenie TVN autorski program, w którym rozmawia z gwiazdami, celebrytami i influencerami. Wielokrotnie udowadniał, że tematy tabu dla niego nie istnieją i zadawał swoim gościom bardzo intymne i niewygodne pytania. Tak było chociażby przy okazji spotkania z Dodą, która poirytowana jego zuchwałością przerwała rozmowę.

Wojewódzki zaskakuje na każdym kroku. Kilka miesięcy temu wygadał się, że zostanie ojcem, a ostatnio po raz pierwszy pochwalił się fotką z bratem. To jednak nic w porównaniu do informacji, którą właśnie przekazał.

Kuba Wojewódzki zawalczy w Fame MMA?

Kuba jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje kulisy swojej pracy i zapowiada kolejne wywiady, ale też od czasu do czasu pozwala sobie na chwilę prywaty.

W piątkowy poranek zszokował swoich obserwatorów, publikując zdjęcie, na którym pozuje w obcisłej koszulce z logo Fame MMA. Na dłoniach ma rękawice, a jego mina i postawa wskazuje, że naprawdę się wczuł i ma bojowe nastawienie. W opisie zamieścił datę 7 marca 2023.

Pod publikacją od razu zaroiło się od komentarzy. Odezwał się nawet Boxdel, włodarz federacji Fame MMA, który zostawił pod wpisem emotikonę essa. Internauci nie kryją rozbawienia i są szczerze zaskoczeni tą informacją. Nieliczni zastanawiają się, z kim Wojewódzki mógłby zmierzyć się w oktagonie.

  • O stary, byłeś na końcu listy ludzi, których bym się tam spodziewał. Teraz trzymam kciuki. Chyba że to bajt.
  • 7. marca Jakub Wojewódzki przekona się na własnej skórze, że zęby wypadają nie tylko ze starości.
  • Ja je*ie. Świat się kończy.
  • Grubo.
  • Walki kurczaków będą.
  • Mina wygląda na groźną ale trzeba chronić szczękę i wątrobę.
  • Nie… mam nadzieje, że to żart…

Fanów Kuby możemy jednak uspokoić — wszystko wskazuje na to, że w ten sposób showman chciał zapowiedzieć nowy sezon swojego programu, na co wskazuje data w opisie.

Chcielibyście zobaczyć Kubę w oktagonie? Kto mógłby zostać jego przeciwnikiem? Czekamy na wasze komentarze!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Nie żyje Staszek Rzepka - fot. Facebook @goralepolsatplay

Nie żyje Staszek Rzepka. Bohater programu „Górale” odszedł nieoczekiwanie w wieku 20 lat. Znana jest data pogrzebu

Popek - fot. Podlewski/AKPA, Instagram @@popek_oficjalnie

Popek ZNOWU zrobił skaryfikacje twarzy?! Od czerwonych blizn ciężko oderwać wzrok. „Odklejony całkiem”