w

Agnieszka Woźniak-Starak dostała nową pracę w TVN! To ona poprowadzi najnowszą edycję „Mam talent!”. Nie zgadniecie z kim

Agnieszka Woźniak-Starak, Mam Talent - fot. Piętka Mieszko/AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak, Mam Talent - fot. Piętka Mieszko/AKPA

To dopiero zaskoczenie! Agnieszka Woźniak-Starak dostała nową pracę — wkrótce poprowadzi najnowszą edycję Mam talent!. Wiemy, kto będzie jej towarzyszył. Stworzą zgrany duet?

W połowie sierpnia widzów zaskoczyła informacja o wielkiej rewolucji w Mam talent!. Z posadami pożegnali się Jan Kliment i Małgorzata Foremniak. Ta druga realizowała się na tym stanowisku od początku istnienia programu. Fani aktorki byli w ciężkim szoku, zwłaszcza gdy dowiedzieli się, że jej miejsce zajmie Julia Wieniawa. 24-latka od początku mierzy się z falą krytyki i oberwało jej się nawet od byłego jurora, Roberta Kozyry, który nie zostawił na niej suchej nitki. Mimo to nie zrezygnowała i zaprasza chętnych do brania udziału w castingach.

Agnieszka Woźniak-Starak nową prowadzącą Mam talent!. Kto będzie jej towarzyszył?

To nie koniec zmian, ponieważ awans otrzymał również Marcin Prokop, który teraz będzie oceniał występy utalentowanych uczestników. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, kto zatem poprowadzi talent show, skoro Michał Kempa już jakiś czas temu zrezygnował z tej funkcji.

W pierwotnej wersji podejrzewano, że ich miejsce zajmą Filip Chajzer lub Damian Michałowski, lecz żaden z nich nie podpisał umowy. Okazuje się, że nowy duet prowadzących stworzą Agnieszka Woźniak-Starak i dobrze znany widzom TTV Jan Pirowski.

Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Krzysztof Krawczyk - fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Krzysztof Krawczyk nawet po śmierci zarabia fortunę? Kwota może zwalić z nóg! Co dalej ze spadkiem po artyście? Batalia jego syna z macochą wciąż trwa

Ana Stanskovsky - fot. screenshot Instagram i TikTok @ana_stanskovsky

Piękna blondynka wytatuowała NA CZOLE imię chłopaka! W sieci zawrzało. Szybko tego pożałuje?