w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Zamienił się w „Czarnego Kosmitę”, a teraz nie może znaleźć pracy! Pracodawcy odrzucają jego CV przez ekstremalny wygląd

Black Alien - fot. Instagram @the_black_alien_project
Black Alien - fot. Instagram @the_black_alien_project

Anthony Loffredo ma 34 lata i bardzo chciałby podjąć pracę, jednak nikt nie chce go zatrudnić, przez jego wygląd. Od lat pracuje nad tym, by jak najbardziej upodobnić się do Czarnego kosmity, co odstrasza potencjalnych pracodawców.

Anthony Loffredo, od lat pracuje nad swoim projektem, który jak dotąd wykonał w zaledwie 45%. By jak najbardziej upodobnić się do Czarnego kosmity, obciął końcówki nosa oraz obu uszu. Ma także rozszczepiony język oraz amputowane dwa palce u lewej ręki, by ta przypominała pazur. Na jego ciele można dostrzec mnóstwo czarnych tatuaży, które pokrywają go od stóp do głów (z gałkami ocznymi łącznie), skaryfikacje, a także implanty i różne wypukłości wystające spod skóry.

Trudno jest wyobrazić sobie, na jakim efekcie finalnym zależy Black Alienowi, ale już teraz wygląda bardziej jak obcy z filmów science-fiction niż normalny człowiek. Szczerze mówiąc, strach pomyśleć, jak zmieni się w przyszłości, ponieważ na jego profilu na Instagramie pojawiło się ostatnio zdjęcie wprost sugerujące, że jednym z kroków jest… amputacja nogi.

Black Alien nie może znaleźć pracy, ponieważ jest dyskryminowany przez pracodawców

Problem dyskryminacji wśród pracowników jest wszystkim powszechnie znany. Choć już wielu pracodawców nauczyło się akceptować odmienności, czy tatuaże w miejscu pracy, tak nadal wielu z nich nie potrafi wyobrazić sobie, by Anthony Loffredo pracował w ich zakładzie.

Niestety problem mężczyzny jest bardzo poważny. W podcaście Club 113 wyznał, że ludzie bardzo negatywnie reagują na jego widok.

Są ludzie, którzy kiedy mnie widzą, krzyczą i uciekają. Jestem człowiekiem, ale ludzie myślą, że jestem po prostu szalony — mówił w jednym z wywiadów.

Black Alien przyznał, że taka zmiana w wyglądzie ma swoje plusy i minusy. Jakie?

Nie mogę znaleźć pracy, jest wiele negatywnych rzeczy. Oczywiście nie brakuje pozytywów, ponieważ czujesz się lepiej, ale musisz wiedzieć, że jest też ciemna strona — tłumaczył.

Z biegiem czasu uświadomił sobie również, że gdy pojawia się na ulicy i mija przechodniów, niektórzy mogą być zaskoczeni na jego widok. Dlatego też przyjął zasadę, że zawsze przesuwa się na bok, by zapewnić im komfort.

Kiedy idę ulicą i mijam starszych ludzi, zmieniam strony na ulicy. Również z dziećmi jestem ostrożny. Wiem, że to może być szok. […] To jest walka każdego dnia, ponieważ codziennie spotykasz nowych ludzi, którzy nie rozumieją, którzy chcą osądzać. Takie jest życie, nie wszyscy rozumieją wszystko. Podobnie jak ja, nie rozumiem wielu rzeczy o wielu ludziach

34-latek dodał, że w rzeczywistości jest normalnym facetem i właśnie tak chciałby być traktowany.

Jestem normalnym facetem, pracuję, mam rodzinę. Lubię być postrzegany jak normalny facet z pracą, z rodziną, który ma przyjaciela, dziewczynę i tak dalej. To czyni mnie normalnym.

Korzystając z okazji, skierował do słuchaczy bardzo ważny apel:

Nie możesz kogoś osądzać, nikt nie wie, co jest w czyjejś głowie, dlaczego to robi, musisz z tą osobą porozmawiać.

Zdecydowalibyście się na takie modyfikacje? Z pewnością wiele osób zastanawiało się, jak wyglądał przed operacjami, dlatego też poniżej możecie zobaczyć, jak zmienił się na przestrzeni tych kilku lat.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Król Karol III przemówił publicznie po raz pierwszy. Wygłosił wzruszające orędzie do narodu

[VIDEO] Rosyjski czołg tak przestraszył się Ukraińców, że przesadził z drfitem. Wylądował na drzewie