w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

23-latka wydała 50 tysięcy złotych, aby wyglądać jak… lalka erotyczna swojego chłopaka! „Chcę, żebyśmy wyglądały identycznie”

fot. Instagram

Char Grey kupiła w prezencie swojemu partnerowi erotyczną lalkę, a teraz sama wydaje mnóstwo pieniędzy, aby jak najbardziej upodobnić się do zabawki. Twierdzi, że po operacji biustu o wiele lepiej poczuje się we własnym ciele.

Internet zawsze potrafi zaskoczyć, nawet gdy wydawało się nam, że widzieliśmy już wszystko. Teraz mowa o parze z Londynu: 23-letniej Char Grey i jej 28-letnim partnerze Calum Black. Nie byłoby nic zaskakującego w ich relacji, gdyby nie fakt, że zakochani żyją w trójkącie z silikonową lalką, a swoim związkiem chwalą się w sieci.

Z początku lalka, której nadali imię Delilah, miała być prezentem od Grey dla jej chłopaka, ale później sama Char stwierdziła, że zaczyna coś do niej czuć. Wśród romantycznych uczuć pojawiła się jednak także zazdrość. Jest ona związana z posiadaniem przez lalkę wąskiej talii oraz obfitych piersi.

Dziewczyna postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce. Char zdradziła, że dotychczas na zabiegi różnego typu wydała ponad 11 tysięcy dolarów (prawie 50 tysięcy złotych). A wszystko po to, aby wyglądem przypominać sekslalkę.

Myślę, że jest przepiękna. Chce wyglądać dokładnie tak jak ona. Miałam zrobione już wiele wypełniaczy, żeby się do niej upodobnić. Zrobiłam też nos – wypowiada się w ostatnim wywiadzie.

Przemiana dziewczyny nadal trwa. 23-latka zdradziła, że planuje jeszcze między innymi powiększenie biustu.

Musimy zabrać ją do brafitterki, później zajmę się swoją operacją piersi. Jej są ogromne. Wydam tyle, ile będę musiała, ale myślę, że dzięki temu poczuję się lepiej z tym, jak wyglądam – wyjaśniła.

Jakiś czas temu cała trójka wybrała się do salonu tatuaży, aby zrobić sobie wspólne „dziarki”. Lalka także się załapała.

My mamy litery D&C, oznaczające Delilah i Charlotte albo Calum. Ona ma C&C, od pierwszych liter naszych imion. Myślę, że musieliśmy pokazać ludziom online, jak poważnie traktujemy Delilah. Teraz gdy już mamy te tatuaże, czujemy się bardziej połączeni – opowiadała Char.

Byliście przygotowani na taki egzotyczny trójkąt?

fot. TikTok

Źródło:  NeedToKnow

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Kulturysta ożenił się z SILIKONOWĄ LALKĄ. Ich związek miał tragiczne zakończenie

37-latka poślubiła szmacianą kukłę i „urodziła jej dziecko”. Twierdzi, że jej mąż jest „wierny i wspaniały”