w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Kulturysta ożenił się z SILIKONOWĄ LALKĄ. Ich związek miał tragiczne zakończenie

fot. Instagram

Choć mówi się, że część osób pała zamiłowaniem do rzeczy materialnych, na przykład pieniędzy, najczęściej nie chodzi o prawdziwą miłość. Pewien mężczyzna ożenił się jednak z silikonową lalką. Ich związek nie przetrwał próby czasu.

Jurij Tołoczko to kazachstański kulturysta, który nie ze względu na swoje mięśnie, a nietypowe preferencje miłosne, zyskał sporą sławę w Internecie. Jego życie uczuciowe jest bardzo burzliwe i obraca się wokół… silikonowych lalek.

Kulturysta ożenił się z lalką

O mężczyźnie zrobiło się głośno, kiedy w grudniu 2019 roku oświadczył się swojej gumowej wybrance, noszącej imię Margo. Jurij twierdził, że miłość jego życia z radością przyjęła pierścionek.

Kulturysta spędzał z lalką cały swój wolny czas. Para wspólnie chodziła do kina, wymieniała się prezentami i jadała w restauracjach. W trakcie ich związku Margo przeszła nawet operację plastyczną i przez jakiś czas nosiła bandaże na twarzy. Jurij wyznał także, że uratował ją przed pracą jako kelnerka.

Po 8 miesiącach para wzięła ślub, ale wkrótce w ich związku przestało się dobrze układać. Miłość coraz bardziej słabła, a kulturysta nie należał do najwierniejszych partnerów i zdradzał Margo z innymi lalkami.

Na ostateczny rozpad małżeństwa w dużej mierze wpłynął również tragiczny wypadek. Lalka się… złamała.

Zerwaliśmy z Margo. Nie jestem jeszcze gotowy, aby mówić o przyczynach rozwodu – poinformował.

Znalazł nowe partnerki

Mężczyzna nie umiał sam poradzić sobie z traumą i szukał nowej miłości. Okazało się, że ostatecznie zakochał się nie w jednej, a dwóch lalkach jednocześnie. Luna i Lola również się w sobie zakochały, więc w domu kulturysty powstał miłosny trójkąt.

Postanowiłem także, że od dzisiaj będę miał harem. W naszej rodzinie jest miejsce dla wielu osób. I to jest właśnie ten dreszczyk emocji, o którym marzyłem – informował fanów.

Kontrowersje budzi jednak nie tylko obracające się wokół lalek życie miłosne kulturysty. Sam Jurij Tołoczko jest bardzo ekspresywną postacią i na swoim Instagramie oprócz chwalenia się mięśniami czasem przebiera się za kobietę.

Myślicie, że miłosny trójkąt przetrwa próbę czasu?

Źródło: ladbible ; Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

„To są ludzie, a nie psy”. Tata pięcioraczków spotkał się z krytyką po wyprowadzeniu dzieci na smyczy (VIDEO)

23-latka wydała 50 tysięcy złotych, aby wyglądać jak… lalka erotyczna swojego chłopaka! „Chcę, żebyśmy wyglądały identycznie”