w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

37-latka poślubiła szmacianą kukłę i „urodziła jej dziecko”. Twierdzi, że jej mąż jest „wierny i wspaniały”

fot. Instagram

37-latka z Brazylii znalazła nietypowego kandydata na miłość swojego życia. Kobieta poślubiła szmacianą lalkę i zorganizowała huczne wesele. Wkrótce później „urodziła dziecko” swojemu wybrankowi, a poród transmitowała w sieci.

O Meirivone Rocha Moraes zrobiło się głośno, gdy kobieta zdecydowała się poślubić szmacianą kukłę, którą uszyła jej mama. 37-latka twierdzi, że jej partner jest wymarzonym mężem.

Jest takim wspaniałym mężczyzną i zazdroszczą mi wszystkie kobiety – przekonuje. 

37-latka poślubiła lalkę

Nietypowa historia miłosna zaczęła się, kiedy pewnego dnia Meirivone Rocha Moraes zwierzyła się swojej matce, iż czuje się samotna. Kobieta wyznała, że chciałaby mieć u swojego boku kogoś, z kim mogłaby zatańczyć i spędzać czas.

Matka 37-latki postanowiła, że stworzy swojej córce kukłę przypominająca rozmiarami prawdziwego człowieka. Wtedy nie podejrzewała jeszcze, że lalka tak bardzo zmieni życie Meirivone.

Szmaciana kukła, która otrzymała imię Marcello, szybko zawróciła w głowie mieszkance Brazylii. Meirivone Rocha Moraes zakochała się po uszy i już po kilku miesiącach nietypowej „znajomości” kobieta ogłosiła, że razem z Marcello „spodziewają się dziecka”.

„Urodziła dziecko”

Przed narodzinami para postanowiła wziąć ślub. Na weselu Meirivone i jej szmacianej kukły bawiło się aż 250 osób, a następnie nowożeńcy wybrali się w podróż poślubną do Rio De Janeiro.

Jakiś czas po ślubie nadszedł czas na „poród”, który kobieta transmitowała w mediach społecznościowych. Okazało się, że para powitała na świecie syna, który zdecydowanie odziedziczył urodę po ojcu. Transmisję śledziło ponad 200 osób.

„Kiedy moja mama stworzyła Marcelo i po raz pierwszy mi go przedstawiła, zakochałam się w nim. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy pojawił się w moim życiu i wszystko nabrało sensu [..]” – powiedziała kobieta w rozmowie z mediami.

37-latka z Brazylii chętnie opowiada o mężu i stale zachwyca się jego cechami, choć przyznaje, że jest leniwy.

„Marcelo to człowiek, którego zawsze pragnęłam w swoim życiu. Życie małżeńskie z nim jest cudowne. Nie walczy ze mną, nie kłóci się i po prostu mnie rozumie. Jest wspaniałym i wiernym mężem. Zazdroszczą mi tego wszystkie kobiety. Mój mąż ma wiele wspaniałych cech, choć jedynym minusem jest to, że jest leniwy. W ogóle nie pracuje – mówi.

Zobaczcie, jak wyglądał nietypowy „poród”:

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

23-latka wydała 50 tysięcy złotych, aby wyglądać jak… lalka erotyczna swojego chłopaka! „Chcę, żebyśmy wyglądały identycznie”

Monika Goździalska - fot. Instagram @monika.gozdzialska

Monika Goździalska zostawiła partnera dla innego. „Bardzo się z tego cieszę”. Z kim się związała?