w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

37-latka poślubiła szmacianą kukłę i „urodziła jej dziecko”. Twierdzi, że jej mąż jest „wierny i wspaniały”

fot. Instagram

37-latka z Brazylii znalazła nietypowego kandydata na miłość swojego życia. Kobieta poślubiła szmacianą lalkę i zorganizowała huczne wesele. Wkrótce później „urodziła dziecko” swojemu wybrankowi, a poród transmitowała w sieci.

O Meirivone Rocha Moraes zrobiło się głośno, gdy kobieta zdecydowała się poślubić szmacianą kukłę, którą uszyła jej mama. 37-latka twierdzi, że jej partner jest wymarzonym mężem.

Jest takim wspaniałym mężczyzną i zazdroszczą mi wszystkie kobiety – przekonuje. 

37-latka poślubiła lalkę

Nietypowa miłosna historia zaczęła się, kiedy Meirivone Rocha Moraes pewnego dnia zwierzyła się swojej matce, że czuje się samotna. Kobieta wyznała, że chciałaby mieć u swojego boku kogoś, z kim mogłaby zatańczyć.

Jej matka postanowiła, że stworzy swojej córce kukłę przypominająca rozmiarami prawdziwego człowieka. Wtedy nie podejrzewała, że lalka tak bardzo zmieni życie Meirivone.

Szmaciana kukła, która otrzymała imię Marcello, szybko zawróciła w głowie 37-letniej mieszkance Brazylii. Meirivone Rocha Moraes zakochała się po uszy.

Po kilku miesiącach nietypowej „znajomości” kobieta ogłosiła, że razem z Marcello „spodziewają się dziecka”.

„Urodziła dziecko”

Przed narodzinami para postanowiła wziąć ślub. Na weselu Meirivone i jej szmacianej kukły bawiło się aż 250 osób, a następnie nowożeńcy wybrali się w podróż poślubną do Rio De Janeiro.

Jakiś czas po ślubie nadszedł czas na „poród”, który kobieta transmitowała w mediach społecznościowych. Okazało się, że para doczekała się syna, który zdecydowanie odziedziczył urodę po ojcu. Transmisję oglądało ponad 200 osób.

„Kiedy moja mama stworzyła Marcelo i po raz pierwszy mi go przedstawiła, zakochałam się w nim. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy pojawił się w moim życiu i wszystko nabrało sensu (..)” – powiedziała kobieta w rozmowie z mediami.

37-latka z Brazylii chętnie opowiada o mężu i zachwyca się jego cechami, choć przyznaje, że jest leniwy.

„Marcelo to człowiek, którego zawsze pragnęłam w swoim życiu. Życie małżeńskie z nim jest cudowne. Nie walczy ze mną, nie kłóci się i po prostu mnie rozumie. Jest wspaniałym i wiernym mężem. Zazdroszczą mi tego wszystkie kobiety. Mój mąż ma wiele wspaniałych cech, choć jedynym minusem jest to, że jest leniwy. W ogóle nie pracuje” – mówi.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Nie żyje Kazimierz Mazur - fot. AKPA/Piętka Mieszko

Nie żyje Kazimierz Mazur. Aktor znany z „Barw szczęścia” odszedł w wieku 74 lat

Antoni Królikowski, Joanna Opozda - fot. AKPA/Piętka Mieszko

Antek Królikowski w szczerym wywiadzie wyznał, że NIGDY nie mieszkał z żoną! „Małżeństwo w moim życiu nie wyszło”