w

Brazylijscy policjanci zatrzymali członków gangu narkotykowego. To, co zrobił ich pies, przechodzi ludzkie pojęcie! [WIDEO]

Policjanci schwytali handlarzy narkotykami - fot. screenshot Twitter @moginewsonline
Policjanci schwytali handlarzy narkotykami - fot. screenshot Twitter @moginewsonline

Brazylijscy policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali ostatnio członków gangu. To, co zrobił sporych rozmiarów pies, mający bronić posiadłości, przechodzi ludzkie pojęcie. Musicie to zobaczyć.

W miniony czwartek policjanci z Brazylii odnieśli spory sukces. Udało im się zatrzymać trzech mężczyzn, a w mieszkaniu zabezpieczyli łącznie 1176 pakunków z narkotykami. Okazało się, że członkowie gangu przechowywali w budynku łącznie 1,1 tony marihuany! Mundurowi wskazali, że towar trafił do Campo Grande w stanie Mato Grosso do Sul.

Posesja już od dłuższego czasu była pod ścisłą obserwacją. Kryminaliści mieli rozprowadzać towar po ulicach miasta Campinas w Sao Paulo. Policjanci wiedzieli, że posesji pilnuje sporych rozmiarów rottweiler, który miał chronić dostępu do wnętrza. Z pewnością przygotowali się na ewentualny atak czworonoga, jednak to, co wydarzyło się po wejściu do środka, znacznie przerosło ich oczekiwania.

Brazylijscy policjanci zatrzymali kartel narkotykowy. Co zrobił pies kryminalistów?

W czwartek 28 lipca funkcjonariusze otoczyli posiadłość. Wielu z nich czekało na pojawienie się rottweilera, który miał ją ochraniać. Cóż, w to wierzyli kryminaliści, jednak czworonóg ich zawiódł i to w najmniej oczekiwanym momencie.

Policjanci wszystko dokładnie udokumentowali na nagraniu wideo. Jeden z nich wchodził do kolejnych pomieszczeń, w których przechowywane były narkotyki. Na wideo uchwycił też handlarzy leżących na podłodze w salonie. Zostali oni ułożeni jeden obok drugiego na brzuchu, trzymając na plecach dłonie skute kajdankami.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że tuż obok nich ułożył się… rottweiler, który z zadowolonym pyskiem najwidoczniej myślał, że to czas na drzemkę. Co ciekawe, mimo iż po domu krzątali się obcy ludzie, pies ani drgnął.

Poniżej możecie obejrzeć nagranie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ksiądz Woźnicki o pierwszeństwie do toalety - fot. screenshot YouTube @Wroniecka

Znany ksiądz w trakcie pielgrzymki wygłosił „kazanie” na temat pierwszeństwa do WC. Dlaczego duchowny ma prawo wejść przed staruszką? [WIDEO]

Okradł i podpalił mieszkanie - fot. materiały policyjne

Przystojniak z Lublina zarzucił sidła na zamożną kobietę. Przy pierwszej okazji okradł i podpalił jej mieszkanie