w

Modelka z Brazylii wydała 3 miliony złotych, aby wyglądać jak Kim Kardashian. Później żałowała tej decyzji . „Czułam, że…”

fot. Twitter / Instagram

Brazylijska modelka, Jennifer Pamplona, przez 12 lat korzystała z medycyny estetycznej i wykonała ponad 40 operacji plastycznych, a wszystko po to, aby jak najbardziej upodobnić się do swojej idolki – Kim Kardashian. Gdy jednak osiągnęła już swój wymarzony wygląd, wydała ogromną sumę pieniędzy na to, aby odwrócić zmiany.


W ostatnich latach, kiedy medycyna estetyczna stawała się coraz bardziej popularna i dostępna dla większej liczby osób, na świecie pojawiło się wiele osób, które próbowały osiągnąć szokujące efekty za pomocą operacji. Ludzie chcieli upodobnić się m.in. do postaci z bajek, takich jak Ken lub Barbie.

Niektórzy zapragnęli natomiast wyglądać tak, jak ich idole, których uważają za wzorce piękna. Jedna z brazylijskich modelek, Jennifer Pamplona, obrała sobie za cel, aby wyglądać tak, jak Kim Kardashian. Kobieta jeszcze przed osiemnastym rokiem życia podjęła się pierwszej operacji plastycznej.

Żałowała swojej decyzji


Modelka w ciągu 12 lat wykonała aż 40 zabiegów. Szacuje się, że na wszystkie wydała ponad 3 miliony złotych. Pamplona wykonała m.in. trzy operacje nosa oraz osiem zabiegów pośladków, w tym wszczepienie implantów. Modelka obecnie sama przyznaje, że z czasem zauważyła, że jest uzależniona od korzystania z medycyny estetycznej i przez to stała się nieszczęśliwa.

Okazało się również, że Jennifer wcale nie była zadowolona z efektu końcowego. Kobieta była aż tak bardzo zawiedziona swoim wyglądem, że postanowiła wydać wielkie pieniądze na to, aby z powrotem wyglądać „naturalnie”. Na odwrócenie niektórych operacji wydała aż 700 tysięcy złotych.

To było uzależnienie, wpadłam w cykl operacji, które równały się sławie i pieniądzom. Czułam, że tracę nad tym wszystkim kontrolę. To był naprawdę ciężki czas dla mnie – tłumaczy modelka w jednym z wywiadów.

fot. Instagram
fot. Instagram

Źródło: Twitter ; ANI News

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Śmieją się z jej wyglądu. 21-latka pokazała swoje oczy. „Uważam, że dodają mi uroku” [VIDEO]

Marcin Hakiel wybrał się na randkę z nową ukochaną. Dzieci już ją polubiły? „Kaśka niech żałuje”