w

Taylor Swift wraca do głośnego konfliktu z Kim Kardashian i Kanye Westem, który omal nie zrujnował jej kariery. „Przez ROK nie opuszczałam domu”

Taylor Swift, Kanye West, Kim Kardashian - fot. YouTube @taylorswift @hollywoodacess
Taylor Swift, Kanye West, Kim Kardashian - fot. YouTube @taylorswift @hollywoodacess

Wiele lat temu Kim Kardashian i Kanye West mieli konflikt z Taylor Swift. Ich spór wzbudzał bardzo dużo emocji wśród fanów. Teraz artystka została wyróżniona przez magazyn Time i przy tej okazji postanowiła opowiedzieć o szczegółach tamtych wydarzeń. Jak się wtedy czuła?

Taylor Swift to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Obecnie ma ogromne grono wiernych fanów. Nie zawsze było jej jednak łatwo. W 2009 roku podczas gali MTV Video Music Award przyznano jej statuetkę. Gdy podeszła do mikrofonu, by podziękować za to wyróżnienie, Kanye West niespodziewanie wtargnął na scenę i ogłosił publiczności, że ta nagroda powinna trafić w ręce Beyonce.

Na tym ich konflikt się nie skończył. Siedem lat później ponownie zrobiło się głośno o ich sporze przez piosenkę rapera pt. Famous. W teledysku widać sobowtóry wielu znanych osób leżących nago w łóżku, w tym również Taylor Swift. W utworze padają słowa na temat artystki, które nie spodobały się jej fanom.

Myślę, że ja i Taylor nadal moglibyśmy uprawiać s*ks, bo dzięki mnie ta s**a jest sławna – śpiewa Kanye West.

Po oburzeniu mediów, fanów i samej wokalistki, raper bronił się tym, że miał podobno otrzymać od niej zgodę na publikację. Dowodem w tej sprawie miało być nagranie, w którym rzekomo rozmawiają o utworze. Zapis rozmowy opublikowała ówczesna żona Westa, celebrytka Kim Kardashian. Kilka lat później wyciekło inne nagranie, z którego wynika, że to poprzednie zostało spreparowane.

Taylor Swift wspomina konflikt z Kanye Westem

Taylor Swift została człowiekiem roku 2023 według magazynu Time. Przy tej okazji udzieliła wywiadu, w którym wróciła do konfliktu sprzed lat. Nie kryła, że ciągnący się latami spór kosztował ją sporo nerwów.

Moja kariera została mi odebrana – powiedziała artystka.

Piosenkarka zdradziła, że bardzo mocno przeżyła tę medialną kłótnię, szczególnie, że po publikacji spreparowanego nagrania, nie miała jak się bronić.

Masz w pełni sfabrykowane nagranie rozmowy telefonicznej, którą Kim Kardashian zmontowała, a następnie opublikowała, aby powiedzieć wszystkim, że kłamię. To doprowadziło moją psychikę na skraj. Nigdy wcześniej nie byłam w takim stanie. Przez rok nie opuszczałam domu i bałam się rozmawiać przez telefon – przyznała.

W dalszej części rozmowy przyznała, że w tamtym czasie oddaliła się od swoich bliskich i przyjaciół, ponieważ czuła, że nikomu nie mogła ufać.

Odepchnęłam większość ludzi w moim życiu, bo nikomu nie ufałam.

Na szczęście gwiazda znalazła ujście dla swoich emocji w tworzeniu kolejnych utworów. Obecnie bilety na jej koncerty wyprzedają się w ekspresowym tempie, a jej kariera ma się świetnie.

Śledziliście ten konflikt od początku?

@pantofelek.pl Więcej info na stronie pantofelek.pl, link w bio 👠 #pantofelekpl #taylorswift #kimkardashian #kanyewest ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Angelina Jolie - fot. Engelbrecht/AKPA

Angelina Jolie o kulisach sławy. Megagwiazda wyznała szczerze: „nie zostałabym dziś aktorką”

Sekrety i tradycje domowych pierników. To dlatego cieszą się tak dużą popularnością podczas świąt Bożego Narodzenia