w

Żona Kanye Westa może pójść do WIĘZIENIA! Paradowała po Paryżu… bez bielizny [FOTO]

Kanye West, Bianca Censori - fot. YouTube @backgrid
Kanye West, Bianca Censori - fot. YouTube @backgrid

Kanye West i Bianca Censori od kilku miesięcy budzą duże zainteresowanie mediów, a przy tym też liczne obawy wśród fanów. Ukochana rapera ostatnio wybrała się z nim do Paryża i wpadła w poważne tarapaty. Za paradowanie po ulicach bez bielizny grozi jej więzienie! Przesadziła?

Kanye West po głośnym rozstaniu z Kim Kardashian zaczął układać sobie życie na nowo. Oboje mają na swoich kontach nieudane związki, lecz teraz zdaje się, że wszystko wróciło na dobre tory. Celebrytka podobno spotyka się teraz z Odellem Beckhamem Jr., natomiast raper w 2022 roku ożenił się z Biancą Censori.

Małżeństwo Westa budzi jednak spore wątpliwości. Fani pary wręcz obawiają się o to, co dzieje się z kobietą. Bianca od ślubu przeszła ogromną metamorfozę, a w sieci coraz głośniej mówi się o tym, że to Kanye decyduje o tym, w co ma się ubrać. Sytuacją tą ponoć zaniepokojona jest również jej rodzina, bowiem pojawiają się informacje, że mąż bardzo na nią wpływa — daje kolejne zakazy, decyduje o tym, kiedy może się odzywać i co będzie jadła.

Żona Kanye Westa może trafić do więzienia. Wszystko przez odważną stylizację

Trzeba przyznać, że żadna stylizacja Bianci nie jest w stanie konkurować z tą, którą przygotowała na wypad do Paryża. Kobieta paradowała po ulicach Paryża, mając na sobie prześwitujące rajstopy, pod które nie włożyła bielizny. Nietrudno domyślić się, że każdy, kto stanął na jej drodze, mógł z bliska zobaczyć to, na co nie koniecznie chciał patrzeć.

Co ciekawe, Censori może ponieść za to poważne konsekwencje. Jak donosi Daily Mail, francuscy urzędnicy mogą uznać, iż naruszyła zasady przyzwoitości. Zgodnie z artykułem 222-32 obowiązującego tam Kodeksu Karnego, za ten czyn przewidziana jest surowa kara.

świadome epatowanie seksualnością na oczach innych w miejscu dostępnym dla wzroku publicznego zagrożone jest karą roku więzienia i grzywny w wysokości stu tysięcy franków [obecnie 15 tysięcy euro – przyp. red.]

– stanowi wspomniany wcześniej przepis.

Choć z pewnością kara finansowa nie będzie dla małżeństwa dużym obciążeniem, to jednak roczny pobyt w zakładzie karnym może już odbić się na psychice 29-latki. Zdaje się, że ukochana Kanye Westa powinna rozważniej dobierać elementy garderoby, ponieważ to nie pierwsza taka sytuacja. Wcześniej z podobnego powodu podpadła również włoskim władzom. Wówczas też była niemal naga, choć nie pokazała tak dużo, jak tym razem.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia. Przesadziła?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kinga Rusin - fot. Instagram @kingarusin

Kinga Rusin odpiera ataki internautów. „Czy starzy załatwili mi po znajomości pracę w TV?”. W końcu wygadała się, kim są jej rodzice!

Cat Janice nie żyje - fot. Instagram @cat.janice

Cat Janice nie żyje. Piosenkarka nagrała przed śmiercią utwór, który stał się viralem na TikToku. Chciała zabezpieczyć przyszłość synka