w

Wyciekły SMS-y obecnego partnera Kim Kardashian do Kanye Westa. „Jestem w łóżku z Twoją żoną!”

Kanye West, Pete Davidson
Kanye West, Pete Davidson

Kim Kardashian od kilku miesięcy spotyka się z Petem Davidsonem. Mężczyzna dopiero po ogłoszeniu rozwodu zdecydował się skontaktować z Kanye Westem. Doszło między nimi do ostrej wymiany zdań.

Kim Kardashian stała się popularna już jako nastolatka. W tym czasie przyjaźniła się z Paris Hilton, która była u szczytu popularności. Krótko po tym do mediów wypłynęły jej seks taśmy, dzięki którym zaczęła pojawiać się na pierwszych stronach gazet. Umiejętnie wykorzystała swoje pięć minut sławy i dorobiła się własnego programu pt. Z kamerą u Kardashianów. Obecnie wiele kobiet postrzega ją nie tylko jako ikonę stylu, ale i wzór do naśladowania. Najwidoczniej ona sama także ma podobne zdanie na swój temat, ponieważ ostatnio doradzała swoim fankom, jak osiągnąć sukces w biznesie.

Celebrytka ma na swoim koncie kilka związków, jednak najgłośniej było o jej małżeństwie z Kanye Westem. Para wzięła ślub w 2014 roku i wspólnie wychowywała czworo dzieci: North, Saint, Chicago i Psalm. Dwoje najmłodszych urodziły dla nich surogatki. W styczniu ubiegłego roku media obiegła wieść o tym, że Kim wystąpiła o rozwód. W jednym z odcinków show, podczas rozmowy z matką, Kris Jenner, zdradziła, że chciałaby być szczęśliwa, jednak jak dotąd nie udało jej się tego osiągnąć. Nie podobało jej się też ciągłe życie na walizkach.

Nigdy nie myślałam, że jestem samotna… Zawsze myślałam, że to w porządku, mogłabym po prostu mieć dzieci, mój mąż przenosi się ze stanu do stanu. A ja po prostu jeżdżę z nim i nie przeszkadzało mi to, ale kiedy w tym roku skończyłam 40 lat, uświadomiłam sobie: „Nie, nie chcę męża, który żyje w zupełnie innym stanie niż ja”. Pomyślałam: „O mój Boże, właśnie wtedy dogadujemy się najlepiej”, ale to jest dla mnie smutne, a nie tego chcę – mówiła.

Wyciekły SMS’y Pete’a Davidsona do Kanye Westa

Mimo że Kim układa sobie życie u boku Pete’a Davidsona, Kanye jeszcze do niedawna bardzo zabiegał o jej względy. Nieco później robił wszystko, by podburzyć wizerunek komika. Cierpiący na chorobę dwubiegunową raper wygadywał na jego temat niestworzone rzeczy, ale miało to odwrotny skutek i pokazało, że ma spore problemy z sobą.

Ostatnio West wrzucił do sieci filmik, na którym obrażał byłą żonę. Pete nie pozostawił tego bez reakcji i wysłał mu SMS. Mężczyzna zaapelował do niego o to, by przestał uprzykrzać życie swojej rodzinie. Screeny wiadomości udostępnił Dave Sirius – znany komik z SNL.

Cześć, tu Skete. Czy mógłbyś na chwilę ochłonąć? Jest 8:00 rano i ta cała sytuacja nie musi tak wyglądać. Kim naprawdę jest najlepszą matką, jaką w życiu poznałem. To, co robi dla swoich dzieci, jest niesamowite i masz ogromne szczęście, że jest matką twoich dzieci. Postanowiłem, że nie pozwolę ci już dłużej traktować nas w ten sposób i nie zamierzam dalej być cicho. Dorośnij, k*rwa! – zaczął.

Nie musiał długo czekać na odpowiedź:

Och, teraz używasz wulgaryzmów. Gdzie jesteś? – napisał West.

Komik postanowił dać mu solidny prztyczek w nos. Z pewnością po tej wiadomości West wybuchł ze złości.

W łóżku z twoją żoną – odpisał Davidson. Zaraz po tym wysłał zdjęcie, na którym leży w łóżku.

Można przypuszczać, że jego relacja z Kim weszła na wyższy poziom. Na przesłanej przez niego fotografii widać, że wytatuował na swojej piersi imię celebrytki.

West starał się uderzyć w jego czuły punkt, wypominając mu, że w przeszłości trafił na odwyk:

Cieszę się, że nie jesteś już w szpitalu ani na odwyku – napisał.

Pete pokazał wielką klasę i nie dał się wyprowadzić z równowagi. Zaoferował mu spotkanie, podczas którego mogliby sobie wszystko wyjaśnić. Od razu widać, że nie podoba mu się publiczne pranie brudów.

I vice versa. To niesamowite, co te miejsca mogą zdziałać, gdy potrzebuje się pomocy. Powinieneś spróbować. Będę w LA przez cały dzień, jakbyś przestał być małą, internetową s*ką i chciał pogadać. Nie wystraszysz mnie. Twoje działania są tchórzliwe i żenujące. To takie smutne, patrzeć, jak z każdym dniem coraz bardziej niszczysz swoje dziedzictwo.

Komik zaoferował mu także swoją pomoc. Przyznał, że chciałby rozwiązać wszystko pokojowo, jednakże jeśli raper nie przestanie obrażać jego i Kim, poniesie surowe konsekwencje.

Pozwól sobie pomóc. Sam zmagam się ze zdrowiem psychicznym. To nie jest łatwa droga, ale nie musisz czuć się tak, jak się czujesz teraz. To żaden wstyd otrzymać od kogoś pomoc. Będziesz szczęśliwy i spokojny. Mógłbyś na mnie polegać nawet mimo to, że traktowałeś mnie jak g*wno, bo chcę, żeby między nami się ułożyło. Ale jak będziesz dalej naciskać na mój odcisk, jak przez ostatnie pół roku, przestanę być taki miły – dodał.

Pete dodał także, że stacja SNL bardzo naciskała na niego, by publicznie z niego żartował oraz ujawniał, co wie na ten temat. On jednak pozostawał stanowczy w swoich przekonaniach i cały czas im odmawiał. Niewielu mężczyzn zdecydowałoby się na taki gest.

Kim Kardashian i Kanye West – rozwód

Kim Kardashian i Kanye West wzięli rozwód na początku marca 2022 roku. Krótko przed tym celebrytka wystąpiła do sądu z wnioskiem o przyspieszenie rozprawy, ponieważ chciała jak najszybciej zostać singielką. Swoją decyzję tłumaczyła także tym, iż wpłynęłoby to też pozytywnie na jej byłego męża.

Pozwoli mu to kroczyć naprzód lepszą ścieżką, która pomoże nam w pokojowym współrodzicielstwie naszych dzieci – ujawniło Us Weekly.

Krótko po tym TMZ ujawniło, że wyznaczono termin rozprawy, podczas której sąd orzekł rozwód. Kanye West zrezygnował z udziału w niej. Wysłał na nią jedynie swojego prawnika, który przedłożył jego roszczenia. Ustalono, że majątek zgromadzony w czasie, gdy byli razem zostanie zachowany na wypadek ich śmierci. Kolejne dwa wnioski zostały odrzucone. W jednym z nich domagał się o to, żeby jej aktualny partner nie mógł ujawniać, czego dotyczyły ich rozmowy. Sąd nie przychylił się do tego.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podczas rozwodu podzielą się ogromnym majątkiem? Mowa o MILIONACH

Marta Manowska, Paweł Bodzianny, Marta Paszkin

Marta Manowska nie pojawiła się na ślubie pary z „Rolnika”. To koniec jej związku z Bodziannym?