w

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podczas rozwodu podzielą się ogromnym majątkiem? Mowa o MILIONACH

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się wziąć rozwód. Przed nimi jeszcze kwestia podziału majątku. W grę wchodzi ogromna suma.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez 14 lat tworzyli zgraną parę. Regularnie pojawiali się razem na ściankach i imprezach branżowych, a także jurorowali w programie Czar par. Chętnie opowiadali o tym, jak stworzyć udane małżeństwo i co robić, by podtrzymać w nim ogień. Dzięki swojej szczerości zyskali grono wiernych fanów, którzy gorąco im kibicowali.

Jeszcze niedawno udostępniali w sieci wspólne zdjęcia, na których widać było, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Nikt więc nie podejrzewał, że mogą przechodzić kryzys. Nieoczekiwanie wydali oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin-Hakiel.

Z upływem czasu w mediach zaczęło przybywać informacji o tym, co skłoniło ich do podjęcia tej decyzji. Informator Pomponika przyznał, że tancerz był bardzo niezadowolony z tego, że jego żona odnosi kolejne zawodowe sukcesy, a jego kariera, zdaje się, stanęła w miejscu.

Dostawał szału, że sam tak dobrze sobie nie radzi. Nie był chwalony, nie mógł się wykazać, a dla faceta to policzek i porażka. Gdy żona odnosiła kolejne sukcesy, on czuł się odstawiony na boczny tor – tłumaczył informator tabloidu.

Mimo że można odnieść wrażenie, iż para rozstała się w przyjacielskich stosunkach, przed nimi jeszcze rozwód i podział majątku.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – podział majątku

Cichopek i Hakiel wzięli ślub 20 września 2008 roku w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Wspólnie wychowywali dwoje dzieci: syna, Adama i córkę Helenę. Mimo rozstania tancerz stara się spędzać z nimi każdą wolną chwilę i regularnie publikuje w social mediach ich wspólne zdjęcia. Można zatem przypuszczać, że w kwestii opieki nad dziećmi porozumieją się bez trudu. Nieco mniej zgodni mogą być w kwestiach finansowych.

Super Express zdecydował się przyjrzeć ich majątkowi i wyliczył, że w trakcie trwającego 14 lat małżeństwa dorobili się ok. 10 mln złotych. Wspólnie założyli sieć szkół tańca, które na tę chwilę warte są ok. 3.5 mln złotych. Oprócz tego są też właścicielami kilku nieruchomości i aut.

Mają też ponadstumetrowy apartament wart ok. 2 mln zł i 50-metrowe mieszkanie w ekskluzywnej lokalizacji za prawie 700 tys. zł. Trzy lata temu spieniężyli za ok. 3 mln zł swoją 500-metrową willę na Wilanowie. Kasia jeździ luksusowym audi Q5 za ok. 300 tys. zł, a Marcin porusza się volkswagenem golfem za ok. 150 tys. zł. Do tego dochodzą oszczędności – przekazał tabloid.

Kwota może przyprawić o zawrót głowy. Na tę chwilę nie wiadomo, czy Kasia i Marcin podpisali intercyzę przedmałżeńską. Miejmy nadzieję, że w kwestii podziału majątku uda im się dojść do porozumienia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Lara Gessler

Lara Gessler uczciła urodziny zmarłego ojca wyjątkowym wpisem i zdjęciem z dzieciństwa. Co za podobieństwo!

Kanye West, Pete Davidson

Wyciekły SMS-y obecnego partnera Kim Kardashian do Kanye Westa. „Jestem w łóżku z Twoją żoną!”