w

HahaHaha

Kim Kardashian wyleguje się na piasku w SKĄPYM BIKINI na wakacjach z nowym chłopakiem! [ZDJĘCIA]

fot. Instagram screenshot

Kim Kardashian obecnie odpoczywa na wakacjach w towarzystwie nowego ukochanego. Celebrytka podzieliła się gorącymi fotkami z rajskiej plaży. Co sądzicie?

Od dłuższego czasu w mediach głośno jest o końcu małżeństwa Kim Kardashian i Kanye Westa, oraz o burzliwych sytuacjach związanych z rozstaniem. Raper wciąż próbuje przekonać Kim, aby do niego wróciła, a ostatnio w mediach społecznościowych twierdził, że Kardashian znacznie utrudnia mu kontakt z dziećmi.

Celebrytka zdaje się nie przejmować zarzutami i jasno dała do zrozumienia, że związek został zakończony. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Kim znalazła sobie nowego chłopaka. Paparazzi przyłapało Kim na randkach z Petem Davidsonem, a teraz para wyjechała razem na wczasy.

Kim Kardashian wyleguje się na piasku w bikini

Kim poleciała na wakacje wraz z nowym ukochanym. Najwyraźniej błagania byłego partnera do niej nie docierają, bo West relaksuje się obecnie na wyjeździe z Davidsonem.

41-latka podzieliła się na Instagramie zdjęciami z plażowej sesji. Fotki przedstawiają Kardashian w wyjątkowo skąpym bikini, wijącą się na piachu w towarzystwie rajskiej roślinności.

Kim krótko podpisała wakacyjne zdjęcia.

– „Impreza na plaży”- krótko napisała.

W angielskim opisie uwagę przyciąga pogrubiona litera „P” w „Beach party”. Fani spekulują, że celebrytka nawiązuje do swojej nowej relacji z Davidsonem.

Podobają się wam zdjęcia?

fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot

Źródło: Instagram – kimkardashian

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Piotr Kraśko dobrze sobie radzi bez prawka! Wozi go cierpliwy szofer

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka ma nowotwór! Przekazali fatalne wieści. Piłkarz skomentował sytuację