w ,

HahaHaha

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka ma nowotwór! Przekazali fatalne wieści. Piłkarz skomentował sytuację

fot. Instagram screenshot

Magdalena Stępień wraz z Jakubem Rzeźniczakiem przekazali wstrząsające wieści. Ich synek ma poważne problemy zdrowotne i będzie musiał być poddany chemioterapii.

W grudniu celebrytka podjęła rzadko spotykaną w tych czasach decyzję i całkowicie wycofała się ze świata mediów społecznościowych. Magda usunęła z profilu wszystkie zdjęcia, a jak mówiła, działania podjęła w celu redukcji stresu i poprawy zdrowia psychicznego. Częściowo do decyzji miał też przyczynić się hejt skierowany w stronę ojca dziecka, z którym Stępień się rozstała.

Magda Stępień w piątek wróciła na Instagram, ale wcale nie z budzących radość powodów. Celebrytka opublikowała przejmujący wpis, w którym wyznała, że jej synek jest ciężko chory.

– „Kochani… Znikając z mediów społecznościowych, pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego Synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne i na pewno Wiele i Wielu z Was tego doświadczyło. W tym również i ja. Jednak to, z czym przyszło mi się zmierzyć, to walka o życie mojego kochanego Synka” – czytamy we wstępie.

Zdruzgotana matka przekazała, że dzisiaj dowiedziała się o przerażającej diagnozie. Jej synek choruje na rzadki nowotwór wątroby.

– „Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie, byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę – nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby” – czytamy dalej.

Magda zdradziła, że Oliwier będzie przechodził chemioterapię, oraz, jeśli okaże się konieczna – operację.

– „Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później, jeśli będzie taka możliwość, będzie leczony chirurgicznie „- napisała.

Stępień poprosiła fanów o modlitwę w intencji synka i zapewniła, że wspólnie można zdziałać cuda.

– „Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem. Jedyne, o co chcę Was poprosić, to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, że jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie, to na pewno stanie się cud” – zakończyła przejmujący wpis.

Głos w sprawie zabrał też ojciec dziecka, który w poście na Instagramie poprosił fanów o wsparcie w trudnych chwilach oraz wyraził nadzieję, że wszystko dobrze się zakończy.

– „Pokonamy tę straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii” – napisał Jakub Rzeźniczak.

Życzymy dużo zdrowia i bezproblemowego przebiegu terapii

https://www.instagram.com/p/CY9cdm4sYWbSdafFZ3l8h-AARf0-cyw-_IfSno0/ /Instagram
fot. Instagram screenshot / jakubrzezniczak25
Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka ma nowotwór! "Dziś rozpoczynamy WALKĘ O ŻYCIE"
fot, Instagram screenshot

Źródła: Instagram – magdalena___stepien & jakubrzezniczak25

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Kim Kardashian wyleguje się na piasku w SKĄPYM BIKINI na wakacjach z nowym chłopakiem! [ZDJĘCIA]

Natalia Kukulska dosadnie odpowiada na krytykę dotyczącą odejścia od kościoła: „Stracić takich jak pani, to zyskać”. Pokazała swoją rozmowę z księdzem